Утеплення фасадів > Статті > 10 грубих помилок при утепленні фасадів в столиці

10 грубих помилок при утепленні фасадів в столиці

Термос зберігає високу температуру рідини всередині завдяки чудовій теплоізоляції, і зміни в навколишньому середовищі ніяк на нього не впливають. Таку технологію використовують для утеплення будівель. Вигода тут очевидна: зменшуються витрати на опалення, збільшується термін експлуатації будівлі, не виникає цвілі, конденсату, грибка на стінах. Але зробити якісне утеплення фасаду будинку непросто. Це не купівля термоса в магазині. Тут необхідна рука професійного майстра, інакше помилок, які знецінять всю працю, не уникнути.

Фахівці компанії «Тепла квартира» допоможуть уберегтися від помилок при теплоізоляції житлового будинку і зроблять роботу швидко, якісно, ​​надійно. Позбавтеся від тепловтрат раз і назавжди, скориставшись послугами професіоналів.

Розглянемо основні промахи, які можуть допускатися при утепленні.

ТОП-10 помилок, які не можна допускати

Неправильний підхід до вибору майстра – це найпоширеніша помилка.  Процес утеплення складний. Щоб виконати його якісно, ​​необхідні певні знання, досвід, кваліфікація.  Вибір виконавця відіграє важливу роль. На цьому не можна економити, тому що утеплюються стіни один раз, і якщо не дотримуватися технології процесу, то в майбутньому доведеться нести постійні збитки через тепловтрати.

Крім цього, необхідно уникати таких ситуацій:

  • Неправильний вибір товщини і виду утеплювача.  Матеріал товщиною в 5 см може бути використаний, якщо фасад з газобетону, шлакоблоку, але якщо у вас стіни з цільної цегли потрібен більш товстий утеплювач – від 10 см.
  • Утеплення приміщення тільки зсередини (зовні стіни будуть промерзати, що призведе до утворення конденсату).
  • Слабке зміцнення утеплювача, що знижує якість теплоізоляції.
  • Наявність зазорів – прилягання між плитами повинно бути максимально щільним, інакше не уникнути тепловтрат.
  • Попадання клею в місця з’єднання плит утеплювача.
  • Утеплення підвальних приміщень приватного будинку.
  • Недбале ґрунтування – поверхня основи повинна бути чистою, рівною;
  • Проводити роботи при низькій температурі, оптимальна становить + 5- + 25 градусів Цельсія.
  • Пошук людей, які зроблять «недорого і швидко». Довговічне, якісне утеплення дешево не коштує – це може бути лише рекламний хід. Вибирайте компанію, де чесно розкажуть про всі витрати на роботу і дадуть гарантію.

Співпрацюйте з професіоналами!  

Часто власники будинків помиляються в тому, що можна самостійно впоратися з роботою, переглянувши відео в інтернеті. Перший досвід може дорого обійтися, адже сучасні технології вимагають майстерності, спеціальної підготовки. Якщо важливий результат, краще запросити бригаду майстрів з позитивною репутацією, що вийде дешевше. Професіонали компанії «Тепла Квартира» зроблять утеплення будинку з гарантією якості і надійності робіт.