Утеплення квартир пінопластом та мінеральною ватою

 • захист від сирості та грибка
 • збереження тепла
 • захист від спеки

  Безкоштовний розрахунок

  Калькулятор ціни
  Виберіть 3 параметра: утеплювач + комплектація + площа
  Утеплювач
  • Пінопласт
  • Графітовий пінопласт
  • Мінеральна вата
  Комплектація
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  Площа утеплення
  від
  грн.*
  додаткова інформація про ціну
  до
  грн.*
  додаткова інформація про ціну
  10 м2
  100 м2

  Утеплення квартир ціни | Київ 2024

  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  пінопласт
  пінопласт
  Рівень теплоізоляції0,035-0,039
  низька
  не підтримує горіння
  від 1000 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  графітовий пінопласт
  графітовий пінопласт
  Рівень теплоізоляції0,030-0,034
  низька
  не підтримує горіння
  від 1200 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  мінвата
  мінвата
  Рівень теплоізоляції0,032-0,045
  висока
  не горючий
  від 1400 грн.
  Порахувати
  Оглянути детальніше усі комплектації

  Як відбувається робота з утеплення

  Заявка
  Заявка
  Обмір та узгодження ціни
  Обмір та узгодження ціни
  Підписання договору
  Підписання договору
  Доставка матеріалів та виконання робіт
  Доставка матеріалів та виконання робіт
  Оплата за виконані роботи
  Оплата за виконані роботи

  Якісне утеплення квартир від професіоналів Tepla Kvartyra

  Теплоізоляція квартири — один з необхідних заходів для мешканців багатоповерхових будинків. Стіни будівель, побудованих в радянські часи, не захищені від суворих зимових холодів і літньої спеки. Це обумовлює високі витрати на обігрів та охолодження приміщення. Для вирішення проблеми ви можете замовити утеплення квартири в Києві в компанії Tepla Kvartyra. Досвідчені фахівці розрахують площу, допоможуть підібрати матеріали і виконають роботу в короткі терміни.

  Теплоізоляція стін у квартирі: основні особливості

  Утеплення квартир в Києві проводиться зсередини і зовні. Але останній варіант кращий зважаючи дотриманням умов та нормативів. Якщо утеплити стіну в квартирі зсередини, то зміщується точка роси. З-за цього збільшується вологість, що може стати причиною появи цвілі. При утепленні фасадів багатоквартирних багатоповерхових будинків подібного не відбувається. Підсумок:

  • захист конструкції від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • зниження тепловтрат;
  • збереження комфортної температури у квартирі.

  Також потрібно враховувати, що використання матеріалу зсередини зменшує корисну площу. Якщо ж на зовнішній поверхні стін є тріщини та інші вади, то холод, волога і вітер буде проникати в приміщення. Ці проблеми легко усуваються при утепленні фасаду житлового багатоквартирного будинку.

  Детальніше

  Вибір матеріалу для зовнішнього утеплення фасадів квартир в Києві: ціна, варіації

  Утеплення квартири в Києві — завдання непросте. Щоб результат відповідав очікуванням, необхідно грамотно підійти до вибору матеріалу. При відсутності досвіду ви можете проконсультуватися з менеджерами нашої компанії. Вони розкажуть, які матеріали використовуються для утеплення бетонних стін зовні в квартирі в панельному будинку, які їхні властивості.

  У більшості випадків застосовуються пінополістирол, мінеральна вата і піноізол. Скільки коштує утеплити фасад квартири в Києві, безпосередньо залежить від вашого вибору. Пінополістирол володіє високою міцністю і низьким коефіцієнтом теплопровідності. Він вологостійкий і не пропускає пар. Для його захисту від зовнішніх впливів наноситься штукатурка або накладаються панелі. Мінус в тому, що для монтажу потрібна рівна поверхня.

  Мінеральна вата також використовується для утеплення квартир зовні в Києві, ціна прийнятна. Плюси — низька теплопровідність і можливість монтажу на нерівних поверхнях. Матеріал легко гасить зовнішні шуми. Але мінеральна вата легко вбирає вологу, тому для захисту необхідні панелі або штукатурка.

  З допомогою піноізолу теж можна утеплити квартиру зовні, ціна його дещо відрізняється від вартості попередніх матеріалів. Він являє собою рідкий пінопласт, а для нанесення потрібно розпилювальна установка.

  Способи утеплення стін квартири в панельному будинку зовні і ціна в Києві

  В залежності від типу житлового об’єкта (панельний, цегляний, дерев’яний, монолітний) використовуються різні методи утеплення. З їх вибором допоможуть визначитися консультанти компанії Tepla Kvartyra. Наприклад, утеплення стін фасаду багатоповерхового панельного будинку зовні за ціною, прийнятною для населення, здійснюється за допомогою закладення швів. Спосіб найпростіший і дешевий, він дозволяє позбутися від протягів і промерзань з-за утворення порожнеч між плитами.

  Також для утеплення фасаду кутових квартир в Києві застосовується безкаркасні облицювання листів пінополістиролу і мінеральної вати. Найбільш сучасний метод захисту стін від промерзання — теплоізоляційна штукатурка. Вартість робіт залежить від обраного методу.

  Скільки коштує зовнішнє утеплення квартир в Києві: пропозиції від Tepla Kvartyra

  Точну відповідь на запитання про те, скільки коштує утеплити квартиру зовні, ви отримаєте тільки після консультації з менеджерами. Без додаткової інформації неможливо зробити розрахунки. Для зв’язку з консультантами на сайті вказані телефони.

  Довірте утеплення квартир в Києві професіоналам — ціна на роботи обговорюється індивідуально, але при необхідності вам запропонують альтернативні варіанти. Консультанти намагаються врахувати не тільки переваги і вимоги, але також вкластися у визначений бюджет.

  Закрити