Утеплення квартир в Києві > Утеплення квартир
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Утеплення квартир

Вигідне утеплення квартири в Києві з Tepla Kvartyra!

Часто стіна панельного будинку не справляється з покладеним на неї завданням – утриманням тепла всередині квартири. Вирішити цю проблему дозволить зовнішнє утеплення. Створити комфортний мікроклімат в житловому приміщенні допоможуть фахівці компанії Tepla Kvartyra. Оперативність, якісні матеріали та індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту – головні завдання, що виконуються нашими майстрами.

Чим утеплити стіну в квартирі

Виробники пропонують декілька видів матеріалів, придатних для зовнішнього утеплення:

 • Мінеральна вата. Пожежобезпечний варіант з високими звукоізоляційними характеристиками. Головна перевага мінеральної вати – відсутність горіння, так як нитки матеріалу під впливом температури до 1000 градусів Цельсія не горять, а плавляться.
 • Пінопласт. Теплоізоляція (утеплення стін) в квартирі пінопластом найбільш доступна за ціною. Цей звукоізоляційний матеріал добре зберігає тепло в приміщенні.
 • Екструдований пінополістирол. Зразковый утеплювач, стійкий до впливу лугів та інших агресивних середовищ.
 • Ековата – забезпечує хорошу теплоізоляцію, до складу входять тільки екологічно чисті компоненти, стійкі до розвитку цвілі, грибка.

Утеплення фасадів багатоповерхових будинків будь-яким матеріалом – раціональне рішення. Кожен з перерахованих утеплювачів безпечний для здоров’я людини, а при правильному монтажі прослужить від 20 років. Всі вони легкі – істотного навантаження на стінові панелі не передбачається.

 

Чому зовнішнє утеплення квартир – вигідне рішення

Утеплення квартири в Києві зовні доцільне та економічно вигідне по ряду причин:

 • Внутрішня площа зберігається. Оскільки матеріал кріпиться з вулиці, квадратні метри, настільки важливі сьогодні для жителів багатоквартирних будинків, залишаються недоторканими.
 • Стіни захищені від впливу негативних факторів. До таких належить переохолодження і, як наслідок, створення сприятливих умов для поширення цвілі і грибка. По негативному сценарію утеплювачі, які використовуються для закупорки швів між плитами, не встигають висохнути, волога накопичується – будова руйнується швидше.
 • Звукоізоляція. Утеплення фасаду багатоквартирного житлового будинку дозволить знизити шум з вулиці.

Скільки коштує утеплити фасад квартири

В першу чергу на вартість впливає матеріал, який був обраний за основу. Найбільш доступними є пінопласт та піноізол, в той час, як мінеральна вата і ековата обійдуться приблизно на 50% дорожче. Крім того, якщо ви плануєте утеплення стін зовні, ціна робіт може варіюватися виходячи з таких показників:

 • Якість робочої поверхні. Показник оцінюється при першому огляді об’єкта майстром. Враховуються тимчасові вади, які впливають на витрату матеріалів.
 • Розташування і площа також відображаються на ціні. Наприклад, утеплення фасаду кутової квартири в панельному будинку вимагає великих затрат часу, тому вартість буде вищою. Прямо впливає на вартість площа об’єкта, яку слід утеплити.
 • Особливості оформлення зовнішніх стін. Стриманий дизайн передбачає відсутність декору, ліплення. При наявності прикрас складність робіт, а значить і їх вартість, збільшаться. Якщо вас цікавить, скільки коштує утеплити квартиру зовні, ціна робіт з такою поверхнею передбачає специфічну обробку і підготовку фасаду.
 • Наявність ніш, арок, колон та інших складних форм архітектури вимагає спеціальних навичок і високої кваліфікації, великих витрат часу. Тому, таке утеплення бетонних стін в панельному будинку зовні обійдеться дорожче мінімум на 10%.

На утеплення фасаду стін панельного багатоповерхового будинку зовні ціна також може змінитися в разі, якщо замовник в процесі складання рахунку вибирає інші матеріали або іншим чином змінює умови монтажу.

Зовнішнє утеплення фасадів квартир в Києві

Якщо вас цікавить утеплення фасадів квартир зовні в Києві, ціна в короткі терміни розраховується майстрами компанії Tepla Kvartyra. Зверніться за першою консультацією онлайн або по телефону 063-584-29-99. Спеціаліст прибуде на місце об’єкта та оцінить вартість майбутніх робіт.

Довірте утеплення багатоквартирних будинків нашим фахівцям:

 • консультація та виїзд майстра безкоштовні;
 • оперативний розрахунок робіт “під ключ”;
 • гарантія на виконані роботи;
 • реалізація проекту в обумовлені терміни.

Вартість фіксується відповідно до діючих тарифів і пунктами договору, укладеного з замовником. Ми гарантуємо співпрацю на прозорих умовах.