Утеплення квартир в Києві > Утеплення квартир
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(20 голосов, в среднем: 4.8 из 5)

Утеплення квартир

Якісне утеплення квартир від професіоналів Tepla Kvartyra

Теплоізоляція квартири — один з необхідних заходів для мешканців багатоповерхових будинків. Стіни будівель, побудованих в радянські часи, не захищені від суворих зимових холодів і літньої спеки. Це обумовлює високі витрати на обігрів та охолодження приміщення. Для вирішення проблеми ви можете замовити утеплення квартири в Києві в компанії Tepla Kvartyra. Досвідчені фахівці розрахують площу, допоможуть підібрати матеріали і виконають роботу в короткі терміни. 

Теплоізоляція стін у квартирі: основні особливості

Утеплення квартир в Києві проводиться зсередини і зовні. Але останній варіант кращий зважаючи дотриманням умов та нормативів. Якщо утеплити стіну в квартирі зсередини, то зміщується точка роси. З-за цього збільшується вологість, що може стати причиною появи цвілі. При утепленні фасадів багатоквартирних багатоповерхових будинків подібного не відбувається. Підсумок:

  • захист конструкції від негативного впливу зовнішніх факторів;
  • зниження тепловтрат;
  • збереження комфортної температури у квартирі. 

Також потрібно враховувати, що використання матеріалу зсередини зменшує корисну площу. Якщо ж на зовнішній поверхні стін є тріщини та інші вади, то холод, волога і вітер буде проникати в приміщення. Ці проблеми легко усуваються при утепленні фасаду житлового багатоквартирного будинку. 

Вибір матеріалу для зовнішнього утеплення фасадів квартир в Києві: ціна, варіації

Утеплення квартири в Києві — завдання непросте. Щоб результат відповідав очікуванням, необхідно грамотно підійти до вибору матеріалу. При відсутності досвіду ви можете проконсультуватися з менеджерами нашої компанії. Вони розкажуть, які матеріали використовуються для утеплення бетонних стін зовні в квартирі в панельному будинку, які їхні властивості. 

У більшості випадків застосовуються пінополістирол, мінеральна вата і піноізол. Скільки коштує утеплити фасад квартири в Києві, безпосередньо залежить від вашого вибору. Пінополістирол володіє високою міцністю і низьким коефіцієнтом теплопровідності. Він вологостійкий і не пропускає пар. Для його захисту від зовнішніх впливів наноситься штукатурка або накладаються панелі. Мінус в тому, що для монтажу потрібна рівна поверхня. 

Мінеральна вата також використовується для утеплення квартир зовні в Києві, ціна прийнятна. Плюси — низька теплопровідність і можливість монтажу на нерівних поверхнях. Матеріал легко гасить зовнішні шуми. Але мінеральна вата легко вбирає вологу, тому для захисту необхідні панелі або штукатурка.

З допомогою піноізолу теж можна утеплити квартиру зовні, ціна його дещо відрізняється від вартості попередніх матеріалів. Він являє собою рідкий пінопласт, а для нанесення потрібно розпилювальна установка. 

Способи утеплення стін квартири в панельному будинку зовні і ціна в Києві

В залежності від типу житлового об’єкта (панельний, цегляний, дерев’яний, монолітний) використовуються різні методи утеплення. З їх вибором допоможуть визначитися консультанти компанії Tepla Kvartyra. Наприклад, утеплення стін фасаду багатоповерхового панельного будинку зовні за ціною, прийнятною для населення, здійснюється за допомогою закладення швів. Спосіб найпростіший і дешевий, він дозволяє позбутися від протягів і промерзань з-за утворення порожнеч між плитами. 

Також для утеплення фасаду кутових квартир в Києві застосовується безкаркасні облицювання листів пінополістиролу і мінеральної вати. Найбільш сучасний метод захисту стін від промерзання — теплоізоляційна штукатурка. Вартість робіт залежить від обраного методу.

Скільки коштує зовнішнє утеплення квартир в Києві: пропозиції від Tepla Kvartyra

Точну відповідь на запитання про те, скільки коштує утеплити квартиру зовні, ви отримаєте тільки після консультації з менеджерами. Без додаткової інформації неможливо зробити розрахунки. Для зв’язку з консультантами на сайті вказані телефони. 

Довірте утеплення квартир в Києві професіоналам — ціна на роботи обговорюється індивідуально, але при необхідності вам запропонують альтернативні варіанти. Консультанти намагаються врахувати не тільки переваги і вимоги, але також вкластися у визначений бюджет.

Утеплення на Оболоні
Утеплення в Голосієво
Утеплення в Дарницькому районі
Утеплення в Деснянському районі
Утеплення в Дніпровському районі
Утеплення в Печерському районі
Утеплення в Подільському районі
Утеплення в Святошинському районі
Утеплення в Шевченківському районі
Утеплення в Солом’янському районі

Утеплення квартир в Борисполі
Утеплення квартир в Броварах
Утеплення квартир в Бучі
Утеплення квартир в Вишневому
Утеплення квартир у Вишгороді
Утеплення квартир в Ірпені

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ У ВАСИЛЬКОВІ

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ В СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР У КОЦЮБИНСЬКОМУ

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР У БОРТНИЧАХ