Утеплення пінопластом квартир, будинків, офісних центрів

 • захист від сирості та грибка
 • збереження тепла
 • захист від спеки

  Безкоштовний розрахунок

  Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення пінопластом

  Утеплення пінопласт ціни | Київ 2024

  Порівняння систем утеплення
  Марка пінопласту
  Рівень теплоізоляції
  Товщина пінопласту
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  eps 30
  eps 30
  Рівень теплоізоляції0,035-0,039
  100мм
  не підтримує горіння
  от 1000 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Марка пінопласту
  Рівень теплоізоляції
  Товщина пінопласту
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  eps 60
  eps 60
  Рівень теплоізоляції0,035-0,039
  100мм
  не підтримує горіння
  от 1200 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Марка пінопласту
  Рівень теплоізоляції
  Товщина пінопласту
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  eps 90
  eps 90
  Рівень теплоізоляції0,035-0,039
  100мм
  не підтримує горіння
  от 1400 грн.
  Порахувати
  Оглянути детальніше усі комплектації

  Як відбувається робота з утеплення

  Заявка
  Заявка
  Обмір та узгодження ціни
  Обмір та узгодження ціни
  Підписання договору
  Підписання договору
  Доставка матеріалів та виконання робіт
  Доставка матеріалів та виконання робіт
  Оплата за виконані роботи
  Оплата за виконані роботи

  Утеплення з використанням пінопласту – один з популярних способів створення комфортного мікроклімату всередині приміщення.  Переваги теплоізоляції даним матеріалом очевидні:

  • мале навантаження на стіни через легкої ваги;
  • низька вартість;
  • стійкість до впливу грибка, цвілі, вологи;
  • тривалий термін служби.

  Наша компанія виконає обробку фасаду з використанням спіненого пінополістиролу за оптимальними цінами.  На сайті або за телефоном ви можете отримати консультацію і замовити безкоштовний виїзд майстра додому для консультації і прорахунку вартості робіт і матеріалів.

  Види матеріалу

  Перш ніж дізнатися, якою буде ціна утеплення фасаду пінопластом в Києві, слід розібратися в його властивостях.  Пінопласт – будівельний матеріал, який на 80% складається з повітря і на 20% з штучно створених гранул, використовується для тепло- і звукоізоляції будівель.

  Існує кілька технологій виготовлення пінопласту, які визначають його різновиди:

  • Поліуретановий пінопласт.  Вихідна сировина – поліуретан (полімери) з різними властивостями.  Тому, якщо планується теплоізоляція (утеплення стін) фасаду пінополіуретаном, заздалегідь вибирається матеріал по щільності осередків і типу полімеру, який використовувався у виробництві.
  • Полістирольний.  Буває пресованим і безпресованим, виробляється з полістиролу – речовини, отриманої від полімеризації стиролу.  Щоб організувати утеплення фасадів стін зовні пінополістиролом, майстри використовують пресований тип матеріалу – його гранули щільно зчеплені між собою.  Безпресований застосовують для пакування крихкої продукції.
  • Екструдований.  Проводиться методом видавлювання полістиролу і сполучної смоли з екструдера.  Примикання осередків більш щільне, тому сьогодні багато хто цікавиться тим, скільки коштує утеплення фасаду пінопластом такого типу.

  Переваги пінопласту

  Прийняв рішення провести утеплення фасаду стін полістиролом власнику гарантується:

  • Доступність.  Матеріал виробляють методом спінювання в вигляді великих пластів, які згодом розрізаються на потрібні розміри і товщину.  Останній показник розраховується в залежності від основи і товщини несучої стіни. Вартість утеплення фасаду стін пінопластом майже на 50% дешевше, ніж при використанні мінеральних плит.
  • Паропроникність – пінопласт забезпечує вільний вихід природної вологи, яка утворюється усередині будинку.  Крім того, матеріал добре пропускає повітря, тому не створюються умови для скупчення вологи і поширення грибка, цвілі.
  • Довговічність.  Якщо вибирається утеплення та оздоблення фасаду зовнішніх стін пінополістиролом, ціна робіт окупається в короткі терміни.  При правильному підході матеріал залишиться в цілісності 30 років і більше.

  Детальніше

  Як здійснюється утеплення стін пінопластом

  Головна перевага матеріалу – можливість з його допомогою винести точку роси за межі несучих стін.  Вона залишається теплою навіть при негативних температурах повітря зовні. Роботи здійснюються в наступному порядку:

  • На місце виїжджає фахівець.  Він визначає площу майбутніх робіт, оцінює стан фасаду.
  • Прорахунок.  На даному етапі замовник дізнається, скільки коштує утеплити стіну пінопластом на його об’єкті з докладним описом якості необхідних матеріалів та обліком декоративного оздоблення.
  • Ґрунтовка.  Використовуються склади з глибоким проникненням.
  • Кріплення матеріалу.  Утеплення стін поліуретаном (полістиролом) здійснюється методом монтажу на будівельний клей.  Після проводяться механічне кріплення, встановлюються підсилюють елементи.
  • Кінцеві оздоблювальні роботи.  Після того, як були виконані утеплення фасадів пінопластом і оздоблення штукатуркою, яка виконує гідрозахисну функцію, наноситься декілька шарів декоративного матеріалу.  Встановлюються відливи, козирки, проводиться герметизація.

  Які чинники впливають на вартість робіт по утепленню фасаду пінопластом

  Як показує практика, якщо планується утеплення та оздоблення зовнішніх стін фасаду пінопластом, ціна може варіюватися. Може знадобитися провести роботи з вирівнювання стін, заміни армуючої сітки – для цього майстра і радять заздалегідь запросити майстра для попередньої оцінки стану об’єкта.

  Також на вартість впливають:

  • Ціна обраного утеплювача.  Залежить від того, утеплення стін піною якого типу вибрано замовником.  На бюджет впливають кількість і товщина плит.
  • Складність монтажу.  Залежить від архітектури будівлі, типу облицювання, кількості армуючих, кріпильних і декорують компонентів.

  Ще на етапі планування фахівці рекомендують не економити на якості елементів.  “Слабка ланка” рано чи пізно дасть про себе знати, і для усунення наслідків можуть знадобитися додаткові кошти.

  Як дізнатися розцінки на утеплення фасаду зовнішніх стін пінопластом

  У компанії Tepla Kvartyra вам запропонують оперативний приїзд і розрахунок для роботи на вашому об’єкті.  Наші фахівці здійснюють зовнішнє утеплення фасадів стін квартир пінопластом, ціна за роботу в Києві і інших містах Київської області прозора – кожен пункт витрат ми готові обговоримо з нашими клієнтами.  Крім того:

  • Майстри виконають роботи “під ключ”, в тому числі організують підбір і доставку матеріалів.
  • Всі роботи здійснюються на договірній основі.
  • На виконані замовлення діють гарантійні терміни.

  Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує утеплення стін фасадів пінопластом зовні, ціна за 1м2 в Києві вказана у відповідному розділі нашого сайту.  При необхідності зв’яжіться з консультантами будь-яким доступним способом.

  Закрити