1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(37 голосов, в среднем: 4.1 из 5)

Утеплення фасадів

Tepla Kvartyra: якісні послуги з утеплення фасадів

Компанія Tepla Kvartyra здійснює роботи з утеплення фасадів приватних та багатоквартирних будинках. Завдяки грамотному підходу професіоналів ви залишитеся задоволені результатом. Фасадне утеплення стін проводиться відповідно до необхідних норм. При цьому роботи будуть завершені в обумовлені терміни. 

Уточнити розцінки на утеплення фасаду ви можете на нашому сайті. При необхідності зв’яжіться з менеджерами, і вони роз’яснять всі нюанси. Консультанти розрахують, скільки буде коштувати утеплення стін зовні (Київ), виходячи з необхідної площі та обраних матеріалів.

Для чого потрібна теплоізоляція зовнішніх стін фасаду?

Зовнішня фасадна теплоізоляція стін, необхідна для вирішення декількох завдань. З її допомогою ви зможете:

 • зберегти тепло в приміщенні;
 • знизити витрати на опалення будівлі;
 • збільшити звукоізоляцію.

На питання про те, скільки коштує утеплити стіни зовні, наші менеджери дадуть відповідь. Але чи можливо виконати роботи всередині приміщення? Так, якщо зовнішнє утеплення стін в Києві недоступне по ряду причин. Наприклад, якщо фасад — складнодекорована конструкція. Також виникнуть труднощі у разі включення будівлі в список охоронних архітектурних об’єктів.

Але теплоізоляція і термоізоляція стін зовні фасадів краще. Це обумовлено тим, що не зменшується житлова площа, а каркас будівлі надійно захищений від негативного впливу опадів. Фахівці нашої компанії допомагають виконати зовнішнє утеплення стін в Броварах та Києві за ціною, прийнятною для населення.

Вибір матеріалу для робіт по утепленню фасаду

Ціна утеплення фасадів будинків багато в чому залежить від матеріалу. Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати прийнятний варіант відповідно до бюджету і заданих вимог. У більшості випадків зовнішнє утеплення фасадів у Києві здійснюється з використанням:

 • скловати;
 • базальтової вати;
 • пінопласту;
 • екструзійного пінополістиролу;
 • мінвати;
 • штукатурки.

При цьому потрібно брати до уваги характеристики матеріалу. Важливо не тільки те, скільки коштує утеплення стін фасаду. Не меншу роль потрібно приділити якості матеріалу, його паропроникності, морозостійкості, теплового розширення. Ще одна важлива характеристика — стійкість до горіння. Чим краще матеріал, тим вищими будуть підсумкові ціни на утеплення стін фасадів. 

Технології утеплення фасаду (розцінки, методи, особливості)

Ціна робіт по утепленню фасаду також залежить від вибраного способу. Він може бути сухим або мокрим. Фахівці нашої компанії виконають будь-який тип робіт, дотримуючись усіх вимог для забезпечення якості. Вони виконають зовнішнє утеплення стін у Броварах і Києві за ціною, яка вас влаштує. Для цього необхідна попередня консультація та вибір оптимального варіанту. 

Сухе утеплення фасадів (вартість роботи в Броварах і Борисполі уточнюйте у менеджерів) здійснюється з використанням збірних або навісних конструкцій. Вони виготовляються з елементів, які з’єднуються між собою сухим способом. 

Скільки коштує утеплити фасад мокрим методом, теж підкажуть консультанти. Особливість полягає у використанні водорозчинних матеріалів, куди включені клей, штукатурка та ін. При цьому послідовно наносяться наступні шари: теплоізоляційний, клейовий, захисний і декоративний. У підсумку вони утворюють єдиний масив стіни. В залежності від обраних матеріалів формуються ціни на фасадні роботи.

Скільки коштує утеплити стіну зовні і коли проводяться роботи?

При утепленні та оздобленні фасаду зовнішніх стін в Києві ціну уточнюйте заздалегідь. Це необхідно для формування бюджету та виключення фінансових проблем надалі. Якщо ціна на утеплення стін фасаду в Києві вас влаштує, то послуга доступна тільки після закінчення будівельно-ремонтних робіт. Серед них:

 • монтаж покрівлі;
 • зовнішня гідроізоляція фундаменту;
 • установка віконних і дверних блоків;
 • монтаж інженерних систем. 

Якщо утеплення планується для нового будинку, то краще проводити його після повної усадки. Інакше велика ймовірність виникнення тріщин на матеріалі, який використовувався при утепленні стін зовні – ціна в Києві прийнятна, але при фінансових витратах хочеться отримати відмінний результат.

Фахівці нашої компанії приділяють увагу температурного режиму. Коли заплановано утеплення стін з зовнішньої сторони з вулиці у Києві та Броварах, вартість розрахована і обраний матеріал, потрібно починати роботи при відсутності спеки або заморозків. Саме тому ідеальний час — кінець весни або початок осені. 

Утеплення фасаду під ключ — ціна в Києві для наших клієнтів

Якщо хочете утеплити стіну зовні, ціна в Києві буде залежати від безлічі додаткових факторів. На вартість впливають і вибрані технології і матеріали, і загальна площа. Детальну інформацію нададуть консультанти компанії Tepla Kvartyra. Для зв’язку з ними на сайті вказані телефони.

Також ви можете залишити заявку на порталі, щоб замовити утеплення стін фасадів — ціна за роботу в Києві буде розрахована і озвучена після уточнення всіх деталей. Звертайтеся до професіоналів, щоб отримати якісну роботу.