Утеплення фасадів квартир, будинків, офісних центрів

 • захист від сирості та грибка
 • збереження тепла
 • захист від спеки

  Безкоштовний розрахунок

  Калькулятор ціни
  Виберіть 3 параметра: утеплювач + комплектація + площа
  Утеплювач
  • Пінопласт
  • Графітовий пінопласт
  • Мінеральна вата
  Комплектація
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  • Економ
  • Стандарт
  • Преміум
  Площа утеплення
  від
  грн.*
  додаткова інформація про ціну
  до
  грн.*
  додаткова інформація про ціну
  100 м2
  1000 м2

  Утеплення фасадів ціни | Київ 2024

  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  пінопласт
  пінопласт
  Рівень теплоізоляції0,035-0,039
  низька
  не підтримує горіння
  від 1000 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  графітовий пінопласт
  графітовий пінопласт
  Рівень теплоізоляції0,030-0,034
  низька
  не підтримує горіння
  від 1200 грн.
  Порахувати
  Порівняння систем утеплення
  Тип утеплювача
  Рівень теплоізоляції
  Паропроникність
  Пожежобезпечність
  Ціна, кв.м.
  мінвата
  мінвата
  Рівень теплоізоляції0,032-0,045
  висока
  не горючий
  від 1400 грн.
  Порахувати
  Оглянути детальніше усі комплектації

  Чому вибирають нас:

  працюємо без передоплати
  без прихованих платежів
  даємо реальні гарантії
  консультуємо та підбираємо оптимальне рішення

  Утеплення фасадів – інвестиція в комфорт та економію

  Якщо хочете зробити квартиру затишною й економною, зверніть увагу на плюси утеплення фасадів. Рішення має переваги, які позитивно позначаться на життєвому комфорті та фінансовому благополуччі. Також воно принесе такі плюси, як:

  • Підвищення енергоефективності та оптимізація тепловтрат будівлі до 70 %. Якісна ізоляція стін дає змогу зберігати комфортну температуру в будинку взимку і влітку, знижуючи витрати на опалення та кондиціонування.
  • Поліпшення мікроклімату в приміщенні. Стабільна температура і відсутність протягів – запорука здорової атмосфери у квартирі.
  • Утеплення стін зовні – це профілактика цвілі та грибка, а також бар’єр проти конденсату. Під час теплоізоляції фасадів точка роси зміщується за межі стін, унеможливлюючи розвиток шкідливого мікробіологічного середовища.
  • Економія на комунальних платежах завдяки скороченню споживання енергії на опалення та кондиціонування. Інвестиції в термоізоляцію стін окупаються протягом декількох років за рахунок економії на обігріві або охолодженні приміщення в різні сезони.
  • Довгостроковий ефект утеплення. Сучасні матеріали вирізняються надійністю та стійкістю до впливу ззовні. А правильний монтаж гарантує тривале збереження теплоізоляційних властивостей.
  • Поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Широкий вибір матеріалів і колірних рішень для зовнішнього утеплення стін дає змогу перетворити фасад, надаючи йому стильний і сучасний вигляд. Крім того, це захищає екстер’єр будівлі від руйнівного впливу атмосферних чинників, збільшуючи термін його експлуатації.

  Вартість робіт із зовнішнього утеплення фасаду можна дізнатися на сайті Tepla Kvartyra. Зверніться до менеджерів, які розрахують ціну залежно від методу монтажу, площі та обраних матеріалів.

  Детальніше

  Утеплення зовнішніх стін: види та характеристики матеріалів

  Вибір матеріалів залежить від клімату регіону, типу конструкції будівлі, бажаного рівня теплоізоляції, бюджету. 

  Найпопулярніші варіанти для утеплення фасадів у Києві:

  • Скловата – недорогий, негорючий матеріал. Має гарну звукоізоляцію.
  • Екструдований пінополістирол. Відрізняється низькою теплопровідністю. Має високу міцність і вологостійкість. 
  • Пінопласт – найдоступніший за ціною ізоляційний матеріал. Легкий, простий у монтажі, ефективний. 
  • Базальтова вата. Відрізняється високою міцністю, стійкістю до деформації, негорючістю. 

  При виборі того чи іншого матеріалу для теплоізоляції стін також враховують:

  1. морозостійкість; 
  2. теплове розширення; 
  3. Паропроникність.

  Менеджери Tepla Kvartyra допоможуть підібрати оптимальний варіант з урахуванням особливостей екстер’єру будівлі.

  Розрахувати вартість утеплення фасаду можна самостійно на сайті або за допомогою консультантів. Чим краща якість і характеристики матеріалу, тим вища підсумкова ціна монтажу. 

  Технології утеплення фасадів: ціна за роботу, особливості методів

  Ефективне утеплення – запорука здорового мікроклімату в будинку, захисту фасаду від погодних умов, продовження його терміну служби. Сучасні технології дають змогу підібрати оптимальний варіант для будь-якого типу будівлі з урахуванням його особливостей і побажань замовника.

  Ціна утеплення фасадів залежить також від застосовуваних методів. Існує два:

  1. Мокрий – найпоширеніший і найдоступніший метод. Полягає в приклеюванні утеплювальних плит з подальшим нанесенням армувального і декоративного шарів. Переваги – вигідна ціна, великий вибір матеріалів і можливість створення різних фактур і колірних рішень. До складнощів відносять трудомісткість і сезонність робіт (не рекомендується проводити в холодну і сиру погоду). Метод вимагає ретельного дотримання технології. Наша компанія гарантує відмінний результат з реалізації проектів утеплення. 
  2. Сухий – більш швидкий і простий порівняно з мокрим методом. Полягає в монтажі вентильованого фасаду з використанням утеплювача. Переваги – швидке встановлення, незалежність від погодних умов, великий вибір матеріалів і фактур, забезпечення додаткової вентиляції. Зовнішнє утеплення стін сухим методом коштує дорожче, ніж мокрим. Але воно не підходить для будівель зі старими фасадами.

  Обидва методи зарекомендували себе як ефективні способи зниження енергоспоживання будівель. Однак для досягнення максимального результату важливо ретельно підібрати матеріали і суворо дотримуватися правил монтажу. Наша компанія має досвід у сфері зовнішньої теплоізоляції стін. Ми використовуємо різні технології для антикорозійного захисту фасаду. Tepla Kvartyra пропонує комплексний підхід до утеплення і гарантує високу якість робіт, а також довговічність результату. 

  Ціна послуги з утеплення фасаду залежить від технології, особливостей, площі та обраних матеріалів. Фахівці компанії підберуть оптимальний варіант для вашого будинку. Вони нададуть консультації з утеплення та реалізують проєкт у найкоротші терміни.

  Утеплення фасадів під ключ: переваги замовлення в Tepla Kvartyra

  Багато хто помилково вважає, що фасадна теплоізоляція – сезонна послуга, актуальна тільки в холоди. Насправді роботи проводять цілий рік за винятком періодів сильних дощів і снігопадів. 

  Чому варто вибрати нашу компанію? Tepla Kvartyra пропонує:

  • Персоналізовані утеплювальні рішення. Підбираємо матеріали та метод з урахуванням типу будівлі, кліматичних особливостей і побажань замовника. 
  • Гарантію на утеплювальні роботи. Компанія впевнена в якості послуг, що надаються. 
  • Оптимальні ціни на утеплення стін з вулиці. Розрахунок вартості проводиться самостійно на сайті, але можна скористатися допомогою менеджера для уточнення суми. 

  Найголовніша перевага – професійна команда. Співробітники Tepla Kvartyra – досвідчені фахівці, які виконають роботи з фасадного утеплення стін швидко, якісно і вчасно.

  Закрити