Утеплення фасадів > Питання/Відповідь > А чому так дорого? Можна дешевше

А чому так дорого? Можна дешевше

Кожен раз, коли подібне питання виникає, згадується відома англійська приказка: “Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі”.

А чому так дорого?

Відповідь: Перш за все ми виконуємо теплоізоляцію з виключно якісних матеріалів відповідних ДСТУ. Також ми, одні з небагатьох колег по цеху, послідовно виконуємо всі етапи технологічного процесу. Якщо Ви ще не ознайомилися з тим, як саме ми виконуємо зовнішнє утеплення, то рекомендуємо ознайомитися тут.

Можна дешевше?

Відповідь: Якщо Ви ознайомилися з нашим підходом до якості і все ж бюджет Ваш обмежений і є крайня необхідність заощадити, то ми можемо запропонувати кілька способів:

  • перший докладно описаний тут.
  • другий спосіб має на увазі, що Ви виконуєте частина роботи за нас – наприклад, проводите опитування сусідів по поверху / під’їзду і об’єднуєтеся разом для того, щоб скоротити наші витрати на рекламу і доставку / логістику. Якщо об’єднуються 2-3 квартири або загальна площа стін під утеплення становить понад 100 кв.м., то ми готові зробити знижку до 10%. Також, при наявності власного транспорту, Ви можете зробити доставку матеріалів і обладнання, що дозволить скоротити загальний бюджет ще на 500-1000грн.