Утеплення фасадів > Питання/Відповідь > Чи потрібно мені звертатися в ЖЕК (ОСББ, керуючу компанію)?

Чи потрібно мені звертатися в ЖЕК (ОСББ, керуючу компанію)?

Для того, щоб забезпечити нашим співробітникам вихід на покрівлю / горище, перед початком робіт власнику квартири необхідно буде звернутися в ЖЕК або керуючу компанію (ОСББ, кооператив). Для того, щоб отримати ключ, необхідно написати заяву на ім’я начальника ЖЕКу і прикріпити копії наших дозвільних документів, які ми висилаємо по електронній пошті.

Якщо, раптом, ключі є у Вас або у когось з сусідів на верхніх поверхах вашого під’їзду, то ходити в ЖЕК немає необхідності.

Потрібно буде щоранку ходити в ЖЕК за ключем?

Зазвичай ми практикуємо наступне рішення – в день початку робіт Ви отримуєте ключ в ЖЕКу і робите в найближчій майстерні дублікат. Увечері Ви здаєте ключ в ЖЕК, а дублікатом користуємося ми і в закінчення робіт повертаємо його Вам. Вартість дубліката ключа сьогодні коливається від 30 до 60 грн і це значно економить Ваш і наш робочий час.
Але бувають вдома, в яких двері закривають на спец-ключ і оперативно зробити його дублікат не представляється можливим – в такому випадку Вам доведеться щоранку і щовечора брати і здавати ключ диспетчеру.