Утеплення фасадів > Статті > Чи варто утеплювати квартиру всередині?

Чи варто утеплювати квартиру всередині?

Якщо взимку в кімнатах сиро і холодно, а за опалення виставляють великі рахунки, то стає зрозуміло, що є причина, через яку втрачається тепло.  Найпростіше проблема вирішується за допомогою теплоізоляції будинку. Це створить комфортну температуру в житлі, посилить звукоізоляцію, захистить від появи цвілі, грибка.  Тут виникає питання – чи можна утеплити квартиру зсередини? Так, іноді внутрішнє утеплення стін неминуче. Професіонали компанії «Tepla Kvartyra» оперативно виконають роботи по теплоізоляції приміщення – виміри, закупівлю матеріалів, монтаж утеплювача.

Що вибрати – утеплення стін зсередини або зовні?

Зовнішня обшивка будівлі теплоізоляційним матеріалом вигідне і раціональне рішення:

  • зберігається розмір площі кімнат;
  • фасад захищений від руйнування, агресивного середовища (вітрів, морозів, вологи);
  • знижується рівень вуличного шуму;
  • немає промерзання взимку, перегріву влітку.

Якщо зовні це зробити неможливо, необхідні внутрішні утеплювальні роботи.  Такий метод менш кращий, тому що вимагає високої кваліфікації монтажників, скорочує житлову площу.  Якщо неправильно провести утеплювальні роботи, то можна посилити проблему і до холоду додасться вогкість, грибок.  Співпраця з професіоналами допоможе вберегтися від подібних неприємностей.

Коли необхідно утеплення квартири зсередини?

Зовнішня теплоізоляція є ефективним способом збереження тепла і створення сприятливого мікроклімату в житло.  Але іноді єдино можливим варіантом стає обшивка утеплювачем всередині, якщо:

  • за зовнішньою стіною є шахта ліфта або інший простір без опалення, де можна провести утеплення;
  • міське управління забороняє змінювати фасад будинку (будівля виходить на центральний проспект, має культурну цінність).

В цьому випадку підійдуть теплоізоляційні матеріали такі, як екструдований пінополістирол і пінопласт.  Вони вогнестійкі і стійкі до цвілі. Самостійно вибирати будівельну продукцію не рекомендується. Можна потрапити на товар сумнівної якості, прострочений, підробку.  Краще звертайтеся до фахівців «Tepla Kvartyra». Наші менеджери підберуть якісний утеплювач для стін зсередини і інші будівельні матеріали.