Утеплення фасадів > Статті > Чи варто утеплювати квартиру

Чи варто утеплювати квартиру

З приходом зимової пори кияни потребують додаткового обігріву житлових приміщень.  Незважаючи на високі квитанції за комунальні послуги, залишається необхідність тепло одягатися.  Часто навіть гарячі батареї не виправляють ситуацію. Причиною всьому є тріщини в фасаді будинку.

На жаль, реставрацією ЖКГ починає займатися тільки в крайніх випадках.  А до цього моменту це проблема самих жителів.

Щоб заощадити на витратах за опалення і забезпечити сім’ю сприятливими умовами, все більше жителів столиці замислюються про те, як утеплити стіну в кутовій квартирі.  Самостійно відповісти на питання, чим краще утеплювати стіни зовні, навряд чи вийде, для цього необхідно провести повний аналіз приміщення, використовуючи спеціальні прилади.

Якщо ви сподіваєтеся на ефективність і довгий термін служби теплоізоляційної конструкції, краще звернутися за допомогою до фахівців!

Як утеплити кутову квартиру

Існує безліч нюансів, на які необхідно звернути увагу перед складанням схеми монтажу.  Найпопулярніше питання: «Як утеплити кутову кімнату в цегляному будинку?». Теплоізоляція може бути зовнішня і внутрішня.  Ідеальний варіант – поєднання обох. Але якщо бюджет дозволяє виконати тільки одну, то вибір падає на зовнішню. Перед монтажем необхідно:

  • визначити тип утеплювача (пінопласт або мінвата);
  • підготувати основу;
  • скласти схему монтажу.

Щоб зрозуміти, який матеріал використовувати, потрібно проаналізувати фасад: з чого він виготовлений, в якому стані знаходиться.  Монтаж конструкції – процес складний, що вимагає спеціальних знань, навичок і досвіду. Якщо ви такими не володієте, теплоізоляція не прослужать довго, і гроші будуть викинуті даремно.

Де знайти компанію з бездоганною репутацією

Наша компанія надає всі види послуг, пов’язаних з утепленням будинків і квартир.  На нашому сайті ви можете ознайомитися з їх переліком і вартістю.

Щоб скористатися послугою безкоштовної консультації фахівця прямо на місці проведення майбутнього монтажу, зателефонуйте по одному з вказаних номерів телефону.

Для моментального зв’язку з консультантом використовуйте онлайн-чат.  Задавайте питання і отримуйте миттєві відповіді! Ми працюємо на якість, а не на кількість!