Утеплення фасадів > Статті > Чим краще утеплити квартиру в торці

Чим краще утеплити квартиру в торці

Утеплення – вирішення багатьох проблем

З настанням холодів виникає проблема опалення. Щоб замовити в теплі і економити кошти на електроенергію, необхідно утеплити житло до настання холодів.

 

Правильно підібраний матеріал і професійний монтаж дозволяють збільшити температуру всередині до 7 градусів. Самостійно добитися такого результату неможливо. Особливої ​​уваги потребують кутові кімнати.

Що потрібно знати про утеплення квартир, розташованих на розі

Кімнати, розташовані на розі будинку, більш схильні до витоку тепла. Це пов’язано з відсутністю суміжних площ, тому якісне утеплення необхідно в обов’язковому порядку. Воно може бути двох типів:

  • зовнішнє – монтаж утеплювача зовні будинку;
  • внутрішні – оздоблювальні роботи, установка підлоги з підігрівом.

 

Найпопулярнішим матеріалом для зовнішньої обробки є пінопласт. Його властивості дозволяють ліквідувати витік тепла навіть в найхолодніших регіонах.

Існує безліч варіантів, але визначити матеріал повинен професіонал. Для цього робиться теплоаналіз всього приміщення.

 

Для утеплення кута всередині рекомендовано встановлювати батарею. Ефект посилить наявність теплої підлоги. Комплексний підхід – ідеальний варіант. Якщо бюджет не дозволяє провести повний обсяг робіт, фахівці рекомендують вдатися до зовнішнього вдосконалення.

 

Перевагою зовнішньої конструкції є його здатність регулювати температуру всередині приміщення в залежності від температури зовні. Влітку вона буде виконувати функцію кондиціонування, забезпечуючи жителів квартири прохолодою!

Основні помилки при утепленні кутової квартири

Неправильний вибір матеріалу і непрофесійний монтаж не дадуть бажаного результату. Ситуація може виникнути в двох випадках:

  • ремонт своїми руками;
  • вибір некомпетентних працівників.

Щоб зрозуміти, наскільки команда професійна, достатньо кількох хвилин. Спеціаліст почне роботу з повного обстеження всієї квартири, визначить температуру в приміщеннях, знайде причини витоку. Тільки після цього приступить до вибору матеріалу!

Не витрачайте гроші і час даремно, ретельно вибирайте компанію для проведення робіт.