Утеплення фасадів > Статті > Чим утеплити квартиру на першому поверсі

Чим утеплити квартиру на першому поверсі

З настанням холодів жителі перших поверхів панельних багатоповерхівок змушені відчувати дискомфорт.  Їм доведеться мерзнути через підвищену вогкість, що провокує розвиток грибка. Це може стати причиною виникнення небезпечних захворювань.  Особливо страждають мешканці кутових квартир, стіни яких безпосередньо схильні до впливу несприятливих погодних умов. Сьогодні існує безліч матеріалів для ефективної теплоізоляції фасадів, збереження тепла в будинку.

Як правильно утеплити кутову квартиру на першому поверсі

Кутові квартири на перших поверхах вважаються самими холодними у всьому будинку через відсутність суміжних стін.  Для таких приміщень потрібна правильна теплоізоляція. Найбільш ефективні для вирішення проблеми утеплення житла матеріали:

  •  пінопласт;
  •  мінеральна вата;
  •  пінополістирол.

Пінопласт – недорогий утеплювач, перешкоджає скупченню вологи, виникнення мікроорганізмів.  При його установці на фасад наносять ґрунтовку, матеріал покривають спеціальним клеєм і закріплюють дюбелями.  Оптимальна товщина пінопласту для житлових будівель – 5-10 см. Мінеральна вата чудово ізолює звук, вогнестійка.  Перед її поклейкой на стіну наносять шар грунтовки щоб уникнути вбирання конденсату. Для утеплення вторинного житла часто використовують пінополістирол через його дешевизну.  Стіну попередньо грунтують, потім клеять шари теплоізоляції, обробляють зазори і кріплять склосітку.

Як утеплити квартиру на першому поверсі зовні і всередині

Зовнішнє утеплення будинку дозволить зберегти тепло взимку і забезпечить прохолоду влітку.  Установка теплоізоляційних конструкцій врятує від цвілі, промерзання стін, вологості, заощадить гроші на оплату комунальних послуг.  Уберегти приміщення від втрати тепла можливо також зсередини завдяки установці підлоги з підігрівом і додавання секцій в радіатори. Якщо коштів для комплексної теплоізоляції не вистачає, фахівці рекомендують вибрати зовнішнє утеплення.  У кожному конкретному випадку визначити найбільш підходящий спосіб термоізоляції будинку повинен професіонал.

Чи можна провести теплоізоляцію стін самостійно

Багато людей думають, що знають, як утеплити квартиру в панельному будинку на першому поверсі.  Але ця думка часто помилкова, адже добротно виконати теплоізоляцію може лише досвідчений майстер при наявності спеціальної техніки.  Співробітники компанії “Тепла Квартира” швидко і якісно проводять всі види робіт з утеплення за доступною ціною з додатковою гарантією.