Утеплення фасадів > Статті > Чому нанесення декоративної штукатурки здорожчує вартість утеплення квартири?

Чому нанесення декоративної штукатурки здорожчує вартість утеплення квартири?

Часто до нас звертається Замовник, який побачив естетичний ефект від декоративної штукатурки на котеджі та бажає реалізувати таке саме при утеплені фасаду своєї квартири. З точки зору технологічної карти виробника системи теплоізоляції – це єдиний вірний варіант. Але в реальності реалізувати вірно й красиво фінішний шар альпіністу у рази важче, ніж фасаднику із помостів або механічного підіймача. 

Пов‘язано це із певними причинами:

  • наносити декоративну штукатурку необхідно в один підхід без зупинки. Так як робоча зона альпініста обумовлена мотузками, то для улаштування декоративного шару необхідно задіяти ще одну-дві пари рук.
  • під час нанесення частина декоративної штукатурки не утримується на шпателі і падає до низу. Щоб уникнути забруднення фасаду, кондиціонерів, підвіконь сусідів, доводиться усі ці елементи фасаду завертати у плівку або заклеювати, що тягне додаткові витрати матеріалів та часу працівників. 
  • нанесення баранця або короїду неможливо без попереднього нанесення грунт-фарби із кварцевим наповнювачем. Даний матеріал у нас запропоновано тільки у двух ТОПових комплектаціях.