Утеплення фасадів > Статті > Ефективне зниження втрати тепла в квартирах Києва

Ефективне зниження втрати тепла в квартирах Києва

Багатьох киян хвилює холод в квартирі взимку і висока ціна на опалювальні послуги.  Застосування сучасних технологій заощадження тепла усуне цю прикру неприємність. Теплоізоляція фасаду, яку можна замовити в компанії «Тепла Квартира» – це найкраще рішення.  Утеплення стін зовні знизить витрати на опалення і створить комфортний мікроклімат в оселі. Професійні майстри «Тепла Квартира» підберуть надійний утеплювач і виконають роботи якісно, ​​своєчасно, з наданням гарантії.

Переваги зовнішнього утеплення

Стіни старих багатоповерхових будинків вже не справляються із завданням збереження тепла.  З роками цеглини і панелі руйнуються під впливом зовнішнього середовища – вітрів, морозу, вологи.  Тому необхідний додатковий захист фасаду будівлі. Зробивши зовнішнє утеплення, ви отримуєте переваги:

  • в холодну пору утримується тепло всередині квартири, що дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення;
  • поліпшується герметизація швів в панельних будинках;
  • немає промерзання стін, тому не виникає грибок, цвіль, конденсат;
  • підвищується звукоізоляція;
  • не проникає вогкість в дощову погоду;
  • усувається перегрів стін влітку, що дозволяє заощадити витрати на кондиціонування;
  • будівля довше зберігається цілим і неушкодженим.

Вигідне співробітництво з компанією «Тепла Квартира»

Процес теплоізоляції непростий і трудомісткий.  Якщо неправильно вибрати матеріал або порушити технологію утеплення, то в результаті з’являються тріщини на утеплювачі, що призведе до швидкого руйнування його поверхні.  Тому необхідно підібрати надійного виконавця, який буде проводити утеплювальні роботи.

Потрібні підготовлені фахівці, що володіють високою кваліфікацією, досвідом, знаннями?  Професійна команда висотників «Тепла Квартира» володіє навичками висотних робіт і має великий досвід.  Ми підкажемо, який утеплювач якісний, і підберемо ефективну методику його прикріплення. При оформленні замовлення укладається договір, представляються дозвільні документи на проведення висотних робіт.  На виконані послуги дається гарантія до десяти років. Оформляйте замовлення в «Тепла Квартира» – і питання утеплення будинку вирішиться раз і назавжди!