Утеплення фасадів > Статті > Як відрізнити професіоналів в утепленні від халтурників

Як відрізнити професіоналів в утепленні від халтурників

Професійне утеплення будинків від А до Я

Професіоналізм майстрів забезпечує якісне утеплення будинку, тривалий термін служби конструкції, виключає виникнення неприємних ситуацій, викликаних факторами зовнішнього середовища. При невірній установці утеплювача найближчі заморозки, підвищення вологості, опади приведуть до промерзання стін, а згодом – до витоку тепла. Результативність такого утеплення прирівнюється до нуля.

 

Фахівці підходять до процесу комплексно. Першочерговим є виявлення причин витоку тепла. З цією метою проводиться аналіз всього приміщення, кожної кімнати. У місцях підвищеної витоку тепла встановлюється необхідний теплоізоляційний матеріал високої ефективності. Для інших приміщень підбирається оптимальний варіант утеплювача. Якісний монтаж – основний фактор, що впливає на результативність. Завершує процес установки фасадна обробка, обрана з урахуванням смаків і побажань клієнта.

Професійний підбір матеріалів

Сьогодні існує п’ять основних матеріалів, що використовуються для утеплення приміщення. Вибрати один для повної обробки практично неможливо. Залежно від рівня тепловтрати в окремо взятій кімнаті визначається спосіб її утеплення. Професіонали розглядають такі варіанти утеплювачів:

  • кам’яна вата;
  • мінеральна вата;
  • пінопласт;
  • пінополістирол;
  • сендвіч-панелі.

Правильний вибір матеріалу – половина справи. Від грамотності та якості його установки залежить ефективність утеплення і термін служби конструкції. Наявність щілин після монтажу в майбутньому призведе до плачевних наслідків. Виникнути самостійно щілини не можуть, це результат халтурно роботи майстрів. Установка в невірних температурних режимах, заливка нестиковок клеєм, установка плит не встик один з одним є причиною безлічі проблем. Професійна команда не допустить таких помилок.

Як відрізнити професіоналів в утепленні від халтурників

Знаючи процес утеплення будинку від А до Я, простіше виявити некомпетентних працівників. Якщо команда пропонує приступити до установки утеплювача моментально, не оглянувши ретельно приміщення, сприймати її всерйоз не варто. Краще пошукати іншу компанію.

У виборі утеплювача професіонал керується виключно показниками, виявленими в процесі аналізу приміщення. Якщо критерієм відбору є вартість, країна виробник або торгова марка – впевнено відмовляйтеся від послуг горе-працівників.

 

Пам’ятайте, що саме професіоналізм грає головну роль в ефективності такого трудомісткого процесу, як утеплення будинку. Щоб забезпечити себе теплом і затишком на довгий час, ретельно підходите до вибору компанії по установці. Не пошкодуйте часу, знайдіть людей, які знають свою справу!