Утеплення фасадів > Статті > Коли навесні можна планувати утеплити квартиру

Коли навесні можна планувати утеплити квартиру

Протяги і холод в неутеплених квартирах взимку — знайомі проблеми мешканців панельних багатоповерхових будинків. Найчастіше люди намагаються підвищити температуру в приміщенні з допомогою установки потужних обігрівачів і вдосконаленої системи опалення. Такі методи дають тимчасовий ефект, оскільки вимагають великих фінансових витрат на оплату електроенергії, споживання якої значно збільшується. Найдієвіший спосіб створити комфортну температуру в квартирі — це провести термоізоляцію зовнішніх стін.

Чому добре утеплювати будинок навесні

Весна — найбільш оптимальна пора року, коли вигідно зробити теплозахист будівель. Температура повітря від +10 до +18 °C дозволяє будівельних розчинів і сумішей, на які монтують плити термоізоляційного матеріалу, повністю і рівномірно висохнути. Влітку температурні показники значно збільшуються, що призводить до надто швидкої адгезії розчину. Восени суміші будуть довго висихати під впливом підвищеної вологості через опади.

Теплозахист зовнішніх стін будинку навесні має ряд переваг:

  • менший попит на послугу, ніж восени і взимку;
  • низька ціна монтажних робіт;
  • зниження цін на будівельні матеріали;
  • найбільш відповідний температурний режим;
  • запас часу для поступової теплоізоляції;
  • можливість заощадити гроші на охолодженні житла влітку;
  • більша кількість часу для перевірки якості утеплення.

Ефективність теплоізоляції фасаду можна підвищити, утепливши відразу всю будівлю, а не його окремі ділянки. Такий захід допоможе зменшити суму оплати за комунальні послуги, відремонтувати зовнішні стіни, а також насолодитися комфортом в квартирі до настання заморозків.

Як виконати якісну теплоізоляцію

Технологія правильній теплоізоляції складається з безлічі нюансів, кожен з яких важливо дотримати, щоб досягти найкращого результату. Без спеціалізованої освіти, багаторічного досвіду в будівельній справі та сучасних технічних засобів неможливо утеплити фасад будинку за правилами. Незначна помилка провокує зниження термоізоляційних характеристик матеріалу, прискорює його подальшу деформацію під впливом погодних факторів. Щоб не витратити гроші даремно, потрібно звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців.

Працівники компанії “Тепла Квартира” проводять теплозахист квартир протягом усього року. Ми комплексно підходимо до термоізоляції будь-якого рівня складності з використанням різних видів утеплювачів, а також даємо гарантію на виконану роботу.

Читати також

Рейтинг матеріалів для теплоізоляції

Порівняння характеристик мінеральної вати і пінопласту