Утеплення фасадів > Статті > Мерзнете взимку, а платите все більше? Пора міняти ситуацію в зворотний бік

Мерзнете взимку, а платите все більше? Пора міняти ситуацію в зворотний бік

Жителі столиці кожну зиму стикаються з двома проблемами:

  • холод у квартирі;
  • високі платежі за опалення.

Здавалося б, ці два поняття несумісні, але на практиці так і відбувається. Проблема полягає в поганому стані фасадів багатоповерхових будинків. До моменту визнання їх аварійними ремонт не проводиться, а мікротріщини в стінах постійно пропускають тепло. Таким чином, тепло від батарей і інших обігрівачів не затримується всередині, а виходить назовні.

Найкращим способом вирішити дану проблему є зовнішнє утеплення стін. Теплоізоляційна конструкція дозволяє повністю ліквідувати витік тепла і скоротити витрати на 50 %. Якісно виконана конструкція може служити до 30 років. Головне – правильно підібрати компанію, яка буде займатися проектом.

Економте гроші – залучайте сусідів

Утеплення одночасно кількох квартир простіше, ефективніше і економніше. Це пов’язано з тим, що:

  • чим більше отримується матеріалу, тим нижче його ціна;
  • монтаж відразу кількох квартир виключає появу стиків, через які згодом може виходити тепло;
  • візуально будинок виглядає акуратно і красиво, якщо оформлений в одному стилі.

Якщо ви вирішили займатися благоустроєм житла, поговоріть із сусідами. Часто перебувають у роздумах: комусь трохи не вистачає коштів, а хтось просто не хоче цим займатися поодинці.

Головне, що від вас вимагається – ретельно підійти до вибору будівельної бригади. Теплоізоляція – конструкція складна, багатошарова. Роботи повинні проводитися поетапно, з дотриманням всіх норм і правил. Від кожного працівника залежить кінцевий результат!

Де знайти справжніх професіоналів

На сайті нашої компанії ви знайдете всю необхідну інформацію щодо наданих послуг. Щоб задати питання, що цікавлять вас, скористайтеся онлайн-чатом. Спеціаліст моментально надасть відповіді.

Консультація будівельника і аналіз приміщення, в якому буде проводитися монтаж, – послуга безкоштовна. Щоб скористатися нею, зателефонуйте за одним з вказаних номерів телефону. Також ви можете написати листа на електронну пошту або замовити зворотній дзвінок.

Ми гарантуємо якість і довгий термін служби теплоізоляції!