Утеплення фасадів > Статті > Мікротріщини на утепленому фасаді – чому вони з’являються?

Мікротріщини на утепленому фасаді – чому вони з’являються?

Вам зробили утеплення фасаду і з’явилися тріщини на штукатурці після висихання?  Ми знаємо відповідь на питання – чому це відбувається і як вирішити проблему? Після завершення робіт такі зміни не відразу помітні, а виявляються лише згодом. В процесі робіт утеплювач приклеюється до стіни, а поверх нього за допомогою клейового складу наноситься армувальний (штукатурний) шар. Саме в ньому виникають мікротріщини, які сприяють накопиченню вологи. Це призводить до розшарування і руйнування штукатурного покриття.

 

Чому виникають мікротріщини?

 

Відразу потрібно зазначити, що утеплення та оздоблення фасаду повинні виконуватися тільки професійними майстрами. Перша причина виникнення «павутинки» – неправильне нанесення штукатурного шару. Коли виконується армування, сітку необхідно занурити в клейовий склад. Якщо просто приліпити сітку до утеплювача, а зверху нанести клей товщиною більше 3 мм, тоді після висихання з’являться мікроскопічні тріщини.

Інші причини появи мікротріщин:

  • клей наноситься під прямими променями сонця, з-за чого волога швидко вивітрюється, і склад не встигає стати досить міцним;
  • коли накладається товстий клейовий шар більше 5 мм за 1 прохід (склосітка повинна бути в товщі клею посередині);
  • якщо пошкоджено полотнище скловолоконної сітки;
  • коли перехлест між сітковими полотнами становить менше 6 см.

 

Співпрацюйте з професіоналами!

 

Розтріскування штукатурного шару не тільки виглядає неестетично і буде сприяти втраті теплозберігаючих характеристик утеплювача. Якщо ви не бажаєте, щоб це сталося, замовляйте утеплення фасаду у професіоналів. У Києві звертайтеся в компанію «Tepla Kvartyra».  Ми знаємо, як штукатурити фасад будинку правильно і якісно. Наші фахівці дотримуються технології армування, підбирають фасадні утеплювачі під штукатурку високої якості. Величезний досвід і професійна кваліфікація майстрів компанії дозволяють швидко визначити правильний метод утеплення фасаду і ефективно виконати роботу в обумовлені терміни.

Утеплення стін подарує вашій квартирі надійний захист, вбереже від втрат тепла.  Наші висотники застосовують новітні при штукатурці по утеплювачу технології. Це дозволяє дати гарантію на виконані роботи на 3-10 років.