Утеплення фасадів > НеПравильне утеплення квартири > Помилки при монтажі козирків і відливів під вікнами

Неправильний монтаж козирків і відливів під вікнами

На цьому етапі також люблять економити. Точніше працює приблизно така схема: Замовник вибирає підрядника і знаходить такого, у якого на 10% дешевше, ніж у інших; не уточнивши про наявність козирків, отримує зовнішнє утеплення без таких. В результаті попадання снігу на верхній край утеплення і наступних процесів замерзання / відтавання, в цьому місці з’являються тріщини і надалі потрапляння вологи під утеплення. Зрозуміло, що мокрий утеплювач вже не виконує функцію теплоізоляції … Також важливо, щоб ширина козирка була на 15-20мм більше, ніж ширина утеплювача, щоб в процесі експлуатації уникнути патьоків на фасаді.

Нерідко помічаємо випадки, коли Замовнику шкода міняти відливи під вікнами, тому що він недавно їх купив і поміняв разом з новими вікнами. В результаті взимку відталий сніг потрапляє на поверхню утеплення, що також призводить до руйнування декоративного шару і потоки.

Ошибки в монтаже козырьков и отливов под окна

Рекомендація: якщо Ви маєте намір перед утепленням стін міняти в квартирі вікна, не замовляйте у віконників металеві відливи під вікна !! Ми самі виготовимо потрібний розмір вже після виконання теплоізоляції.

Дізнатися про правильний устрій верхнього вузла примикання можна у відповідному розділі нашого сайту.