Утеплення фасадів > Статті > Переваги утеплення пінополіуретаном

Переваги утеплення пінополіуретаном

Утеплення стін теплоізоляційними матеріалами дозволяє раз і назавжди вирішити питання створення комфортного мікроклімату в вашому житлі в будь-який час року.  Взимку в квартирі буде тепло і сухо, а в спекотну погоду надовго збережеться приємна прохолода. Ви не тільки позбудетеся від цвілі, грибка і міського шуму, а й забезпечите додатковий захист від руйнування стін вашого будинку.  Один із способів вирішення цієї проблеми – утеплення поліуретаном (ППУ).

Властивості пінополіуретану

Цей матеріал являє собою пінисту речовину, що складається з наповнених газом найдрібніших осередків.  Фактично ППУ – це спінена пластмаса, яка містить до 90% газів. Така структура матеріалу забезпечує його надзвичайно низьку теплопровідність.  Виробництво пінополіуретану не представляє складності, і зазвичай виконується прямо на місці. В певній пропорції змішуються два компонента, що знаходяться в спеціальних балонах.  В ході хімічної реакції утворюється багато піни, яка з часом перетворюється в твердий полімер. Отриманий склад:

  • не розчиняється навіть в концентрованих кислотах;
  • не вбирає і не пропускає вологу;
  • не схильний до гниття і не по зубам різним гризунам і комахам;
  • еластичний і не дає усадку з часом;
  • не токсичний і не підтримує процес горіння.

Матеріал втрачає свої властивості тільки під дією ультрафіолету, тому вимагає подальшого фарбування або штукатурки.

Переваги пінополіуретану

Отриманий пінополіуретан, властивості якого дозволяють використовувати його в якості унікального утеплювача, має ряд важливих переваг:

  • розпорошуючись по поверхні, він забезпечує безшовну ізоляцію;
  • має тривалий термін служби (50 років і більше);
  • не вимагає монтажу каркасу і додаткових витратних матеріалів;
  • добре поєднується з будь-якою поверхнею і підвищує міцність стін.

Висока стійкість до дії хімічних речовин істотно розширює сферу його застосування.

Використання ППУ для утеплення

Пінополіуретан, теплопровідність якого мінімальна, відмінно підходить для утеплення фасадів будівель і різних споруд.  Піна легко наноситься на будь-яку поверхню, не обтяжуючи, а, навпаки, зміцнюючи її. Не потребує додаткових витрат на придбання кріпильних елементів.