Утеплення квартир в Києві > Статті > Сфери застосування пінополістиролу
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Сфери застосування пінополістиролу

Пінополістирол – це різновид будівельного ізоляційного матеріалу, який виробляється шляхом спінювання звичайного полістиролу.  В результаті виходить пористий матеріал білого кольору, в якому міститься 2% полімеру і 98% газу. Завдяки простому складу і унікальним властивостям, він має невисоку вартість і надзвичайно широку сферу застосування.

Основні характеристики і різновиди ППС

Матеріал відрізняється надзвичайною легкістю, дуже низькою теплопровідністю і паропроникністю.  Завдяки цим властивостям він знайшов широке застосування в якості огороджувальних конструкцій будівель і різних споруд.  З ППС виготовляють будівельні утеплювачі стандартних розмірів у вигляді листів, товщиною від 20 до 100 мм. Пінополістирол, пінопласт, стиродур і багато інших утеплювачі цього типу відрізняються різними добавками і способом виготовлення.  Сьогодні виробляють такі види спіненого полістиролу:

 • пресовий;
 • безпресовим;
 • екструзійний;
 • автоклавний;
 • автоклавно-екструзійний.

Велика їх частина застосовується в будівництві, але часто пінопласт застосовується і в інших галузях.

Області застосування

Так, в архітектурі і металургії він застосовується для виготовлення різних макетів і моделей.  У промисловості їм утеплюють холодильні камери і рефрижератори. З нього виготовляють упаковку і одноразовий посуд.  ППС застосовується для виготовлення об’ємної рекламної продукції та набивання м’яких меблів, використовується як утеплювач і в якості звукоізоляції.  З нього виготовляють:

 • стінові блоки:
 • сендвіч панелі;
 • декоративні та фасадні елементи будівель;
 • елементи внутрішньої обробки.

Але як утеплювач, пінополістирол незамінний в будівництві і додаткової теплоізоляції панельних і цегляних будинків старої споруди.

Утеплення будинків і квартир

Сьогодні теплоізоляція пінополістиролом знайшов найширше застосування при будівництві та реконструкції різних об’єктів.  Цей недорогий, але дуже ефективний утеплювач використовується при закладці фундаментів, зведенні стін, встановлення перекриттів, настилання підлог і дахів.  Використовуючи пінопласт, можна швидко і недорого утеплити приватний будинок і міську квартиру. При цьому важливо звернутися до відповідальних і досвідчених фахівців.