Утеплення фасадів > Статті > Технологія утеплення стін пінопластом

Технологія утеплення стін пінопластом

Жителі старих панельних і цегляних будинків сьогодні все частіше замислюються про те, як знизити витрати на опалення квартири взимку і на кондиціонування приміщення влітку.  Для вирішення цієї проблеми потрібно провести утеплення фасаду вашого житла. Це дозволить значно скоротити обмін тепла всередині будинку і зовні. Найбільш популярний для цього матеріал – пінопласт.  Їм можна утеплити не тільки приватний будинок, але і міську квартиру.

Пінополістирол і його переваги

Пінопласт для утеплення стін встановлюється зовні будинку.  Важливим є те, що при такому способі утеплення точка роси не виявиться всередині приміщення.  Це усуне промерзання стін і запобіжить їх швидкому руйнуванню. Крім того, додаткова теплоізоляція попередить появу небажаної вологи – підходящого середовища для розмноження грибків і плісняви.  Утеплення стін пінопластом, технологія якої чітко дотримуються фахівці нашої компанії, дозволить зберегти комфортні умови у вашій квартирі в будь-який час року.

Вибір матеріалу

Вартість теплоізоляції спіненим полістиролом невисока, проте для досягнення необхідного ефекту слід відповідально підійти до вибору використовуваних матеріалів.  Хоча всі виміри і розрахунки проводять фахівці компанії, слід врахувати, що щільність і товщина пінополістиролу повинні відповідати кліматичним умовам і можливим механічним навантаженням.  Зазвичай оптимальна щільність утеплювача становить 25 кг / м3, а товщина пластів для наших широт коливається в районі 100 мм.

Етапи технології

Сьогодні розроблена певна технологія утеплення стін пінопластом.  Дуже важливо неухильно слідувати всіма пунктами і вимогам цієї програми.  Тільки в такому випадку можна досягти бажаних результатів. Основними її етапами є:

  • підготовка стін, що включає в себе вирівнювання і ґрунтовку поверхні;
  • наклейка і кріплення пластів утеплювача;
  • установка армуючої сітки;
  • нанесення і затирання вирівнюючого шару;
  • оздоблювальні роботи, установка відливів, козирків і герметизація стиків.

Вибір відповідних матеріалів і дотримання всіх етапів робіт, а також їх якісне виконання, дозволять вам відразу ж відчути результати витрачених зусиль і в найкоротші терміни окупити понесені фінансові витрати.