Утеплення квартир в Києві > Статті > ТОП 10 ляпів при утепленні
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

ТОП 10 ляпів при утепленні

Що робити, якщо в квартирі холодно

З приходом зими мешканці багатоповерхових будинків змушені одягатися не тільки перед виходом на вулицю. Температура в квартирі не завжди є прийнятною для комфортного проживання. Навіть в разі нормального функціонування опалювальної системи уникнути витоку тепла можна тільки шляхом установки спеціальної зовнішньої конструкції.

 

Через мікротріщини в стінах тепло видувається назовні. Поки проблема не буде усунена, навіть максимальне опалення приміщення не призведе до позитивного результату. Процес утеплення житла комплексний. Ідеальним є проведення зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт. Але підібрати спосіб можна на будь-який бюджет.

ТОП 10 ляпів при утепленні

Перед тим, як витратити гроші і час на утеплення квартири, краще ознайомитися з поширеними помилками:

 • монтаж від халтурників;
 • відсутність проекту;
 • вибір матеріалу навмання;
 • монтаж при поганих погодних умовах;
 • непрофесійна підготовка поверхні;
 • відсутність профілю;
 • невірна установка кріплень (особливо на несучих стінах);
 • погана гідроізоляція.

 

Самостійно зайнятися утепленням житла – рішення не зовсім вірне. Судження про простоту процедури може з’явитися у людини, нічого не знає в даній галузі. Фахівці роблять велику роботу перед монтажем і навіть покупкою будматеріалів. Головне – професійно визначити причини витоку тепла, проаналізувати показники, вибрати ефективні матеріали.

 

Фахівці працюють строго по проекту, нічого не вигадуючи на ходу. Відсутність проекту у «умільців» в результаті призводить до плачевних результатів.

 

Від якості монтажу залежить ефективність конструкції, термін її служби.

Як уникнути проблем в процесі утеплення квартири

Щоб знизити ймовірність виникнення вищеперелічених ляпів, зверніться за допомогою до фахівців. Професіонали виконають роботу якісно і швидко!

Якщо ви вважаєте, що виконання монтажу самостійно заощадить гроші, ви помиляєтеся. Неправильно встановлена ​​конструкція не принесе бажаного результату. Підсумок – викинуті на вітер гроші і сили!