Утеплення фасадів > Статті > Утеплення балкона – примха чи необхідність?

Утеплення балкона – примха чи необхідність?

Столичні зими щороку змушують жителів Києва вдаватися до додаткових способів опалення.  Це пов’язано не з тим, що батареї виробляють недостатню кількість тепла (хоча така причина теж можлива).  Головна проблема багатоповерхових будинків – наявність мікротріщин, через які тепло і виходить назовні.

Ремонт фасаду багатоквартирного будинку вирішує одночасно дві проблеми:

  •  позбавляє від холоду;
  •  економить гроші на оплату комунальних послуг.

Щоб зігрітися, кияни використовують електричні та масляні обігрівачі.  Це не тільки б’є по сімейному бюджету, але і є небезпечним. Правильним рішенням буде витратитися один раз, думаючи про перспективи!

Чи потрібен дозвіл на утеплення фасаду

Перше питання, яке виникає у замовника: «Чи потрібен дозвіл на утеплення фасаду?».  Багато хто помилково вважає, що необхідно зібрати величезну кількість папірців, витратити на це багато сил і часу.  Інколи це є причиною відмови від поліпшення житлових умов. Насправді ніяких дозволів не потрібно.

Однак погоджувати ремонтні роботи все-таки доведеться, якщо:

  •  ви збираєтеся робити перепланування;
  •  будинок являється історичною або архітектурною цінність.

Якщо ж ви проживаєте в звичайному будинку, який знаходиться в нормальному стані, і не плануєте реконструювати отвір балкона або лоджії, то має право робити все, що побажаєте.

Утеплення балкона не впливає на навантаження фасаду, тиск і інші важливі показники.  Щоб результат був ідеальним, а конструкція служила багато років, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Де знайти фахівців з теплоізоляції

Від кваліфікації будівельної бригади залежить успіх і ефективність монтажу.  На сайті нашої компанії ви знайдете перелік послуг та їх вартість.

Щоб повноцінно оцінити ситуацію і визначити обсяг робіт, наш фахівець приїде на місце монтажу і проведе безкоштовний аналіз приміщення.  Після цього він запропонує кілька варіантів, відповідних виділеного бюджету.

Результатом прийняття спільного рішення є підписання договору між замовником і виконавцем.  У документі будуть чітко прописані терміни виконання робіт, а також розписаний кошторис. Ніяких змін після підписання договору не буде.  Вам не доведеться «ще трохи почекати» або «докуповувати будматеріали».

Працюйте з перевіреними компаніями, які дорожать своєю репутацією, тоді жодних проблем не виникне!