Утеплення фасадів > Статті > Утеплення кутових квартир. Які матеріали використати?

Утеплення кутових квартир. Які матеріали використати?

Кутова квартира: як утеплити стіну в приміщенні

Проблема кутових квартир — холод чи надмірна вогкість. Це пов’язано з низькою ефективністю системи опалення, також виходом назовні трьох стінок. Останні схильні до впливу низьких температур у міжсезоння та зимовий період. У результаті вікна пітніють, в кутах часто з’являється пліснява, підлога стає холодною. Не виключено, що в кімнатах почне відшаровуватися внутрішнє оздоблення.

При виникненні подібних проблем потрібно задуматися про те, як утеплити стіну у кутовій квартирі. Перебувати у сирому приміщенні не рекомендовано. Підвищена вологість повітря може спричинити виникнення різноманітних захворювань.

Деякі власники житлових об’єктів намагаються вийти із ситуації встановленням додаткових приладів обігріву. В такому випадку вогкість зміщується до стелі, і там утворюються вогнища плісняви.

Утеплення кутових квартир. Які матеріали використати?

Ідеальним варіантом вирішення проблеми стане утеплення кутової квартири у Києві та інших містах. Роботи є актуальними як для цегляних, так і для панельних будинків. Якщо все робити правильно, необхідно монтувати матеріал зовні. Коли такої можливості немає, утеплення здійснюється зсередини приміщення.

Як можна утеплити стіну у кутовій квартирі: критерії при виборі матеріалів

Нерідко мешканцям кутових квартир холодно — що робити в таких ситуаціях добре знають професіонали. Вони рекомендують вирішувати проблему простим способом — утеплювати холодні стіни, щоб створити комфортний мікроклімат у приміщенні. При цьому потрібно грамотно підійти до вибору матеріалів. До утеплювача висуваються такі вимоги:

 1. Низький рівень провідності тепла.
 2. Висока повітропроникність.
 3. Наявність гідроізоляційних властивостей.
 4. Екологічність та безпека для здоров’я.
 5. Пожежностійкість.
 6. Тривалість експлуатації.

За наявності знань про те, як утеплити кутову квартиру, не виникне проблем із виправленням ситуації. Якщо досвіду недостатньо, то відмовтеся від монтажу матеріалу своїми руками. Краще скористатися допомогою фахівців, щоб уникнути питань та проблем. Вони поінформують про те, чи варто утеплювати стіни кутової квартири і який матеріал віддати перевагу. За допомогою професіоналів ви зробите правильний вибір для створення комфортних умов у будинку.

Чим можна утеплити стіни у кутовій квартирі: різновиди матеріалів

Якщо у квартирі холодно, то зовнішня теплоізоляція допоможе усунути проблему. Але для цього необхідно вибрати оптимальний за властивостями та складом матеріал. Для кутової квартири утеплення відіграє важливу роль, а для виконання робіт запропоновано:

 1. Мінеральна вата. Найбільш популярний варіант, виготовлений із базальтового волокна. При монтажі використовуються напрямні, спосіб досить простий.
 2. Пінополістирол. Він має високі теплоізоляційні властивості. Використовується для робіт зовні та зсередини, що обумовлено простотою монтажу.
 3. Керамоїзол. Щодо нового рідкого складу. Наноситься на стіну в кілька шарів перпендикулярних один одному.
 4. Піноізол. Різновид поліуретану. Матеріал виконаний у вигляді піни. Якщо ви не знаєте, як утеплити кутову кімнату в квартирі в цегляному будинку, то використовуйте пеноізол.
 5. Пінопласт. Популярний утеплювач із невисокою вартістю. Його експлуатація можлива за будь-яких температур.

Не пропустіть можливість змінити мікроклімат у приміщенні на краще. Звертайтеся до професіоналів. Вони знають, як правильно утеплити стіну у кутовій квартирі та чим керуватися при виборі матеріалу.