Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир у Подільському районі

Утеплення квартир у Подільському районі

Утепление квартир в Подольском районеТеплоізоляція стін — актуальне питання для населення України. З настанням зимових холодів знижується температура в квартирі через розгерметизацію міжпанельних швів, появи тріщин. Ще один неприємний наслідок — збільшення вологості і утворення цвілі.

Звернувшись в компанію Tepla Kvartyra, ви позбудетеся від даних проблем. Наші фахівці виконають утеплення стін фасаду в Києві — ціна на роботи розраховується індивідуально. Завдяки якості надаваних послуг ви забудете про грибку, промерзанні стін і втрати тепла. Створити комфортний мікроклімат в квартирі з допомогою професіоналів. Зателефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, і менеджери нададуть повну інформацію про методи і цінах на утеплення фасадів в Подільському районі.

Способи утеплення і матеріали

Залежно від виду об’єкта і запланованого бюджету підбирається спосіб утеплення. Розрізняють наступні методи: мокрий, навісний, облицювальний і напилення. Вони підходять для конструкцій з дерева, піноблоків, цегли, залізобетонних панелей. Але при виборі потрібно враховувати нюанси, про які розкажуть консультанти.

При утепленні фасадів ціна за роботу в Києві на Подолі багато в чому залежить від матеріалу. Найдоступніший — пінопласт. Також застосовуються:

  • мінеральна вата;
  • пінополістирол;
  • пінополіуретан;
  • тепла штукатурка.

В ході робіт майстри виконують всі вимоги, забезпечуючи надійність і якість утеплення. При цьому дотримуються терміни, обумовлені при укладенні договору.

Зовнішнє або внутрішнє утеплення?

Ми пропонуємо зовнішнє утеплення фасадів стін у Києві, що відповідає прийнятим нормам. Не рекомендується проведення робіт зсередини. У такому разі стіни не захищені від зовнішніх впливів, зміщується точка роси. Між утеплювачем і поверхнею утворюється грибок, який поширюється на великій площі.

Важливо, що при зовнішніх роботах зберігається корисна площа квартири.  Це актуально не тільки в «хрущовках», а й в новобудовах. Також збільшується шумоізоляція, зменшуються витрати на обігрів приміщення.  Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб отримати консультацію.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР