Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир у Солом’янському районі

Утеплення квартир у Солом’янському районі

Утепление квартир в Соломенском районе

Утеплення будівель зовні — одне з необхідних заходів для збереження комфортної температури в приміщенні. Незалежно від типу будинку («хрущовки», блокові багатоповерхівки, новобудови) не виключено руйнування міжпанельних швів і самих стін. Через тріщини в квартиру проникає вітер, збільшується вологість і утворюється цвіль. Це веде до зміни мікроклімату, вимагає додаткових витрат на обігрів.

Для усунення подібних проблем використовується зовнішня теплоізоляція стін. Роботи здійснюються фахівцями компанії Tepla Kvartyra з дотриманням усіх етапів і норм. Для утеплення використовують пінопласт, фасадна штукатурка, пінополістирол, мінеральна вата. Що вибрати з них вибрати, залежить від об’єкта і бюджету. Зв’яжіться з менеджерами та задайте питання про утеплення фасадів — вартість робіт у Києві (Солом’янський район) буде розрахована в стислі терміни.

Особливості утеплення фасадів

Роботи проводяться в теплу пору року. Попередньо здійснюється підготовка стін, закладення швів. Після кріплення блоків утеплювача або нанесення фасадної штукатурки використовується захисний шар. Він необхідний для мінімізації впливу зовнішніх факторів.

Чому ми пропонуємо зовнішні роботи? Це пов’язано з відповідністю міжнародним нормам. Якщо прокладати теплоізоляцію зсередини, ви тільки погіршить проблему через зміщення точки роси і збільшення вологоутворення. Крім того, знизиться корисна площа квартири, що особливо помітно при невеликій квадратурі.

Виходячи з наведених вище критеріїв, віддайте перевагу утеплення фасаду — ціна за роботу в Києві розраховується індивідуально. Фахівці враховують всі нюанси, щоб надати якісні послуги. Ваша квартира на Солом’янці буде теплою і комфортною навіть у люті морози.

Що впливає на вартість робіт?

При зовнішньому утепленні фасадів ціна в Києві залежить від декількох критеріїв. Вартість менеджери розрахують після уточнення нюансів. Основні параметри, що впливають на підсумкову суму:

  • площа об’єкта;
  • складність виконуваних робіт;
  • використовуваний матеріал.

Якщо на дорученій ділянці встановлені зовнішні блоки кондиціонерів, це збільшить ціну. Не менший вплив робить вартість самого матеріалу. Звертайтесь до консультантів за вказаними номерами телефонів, щоб дізнатися всі подробиці.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР