Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир у Вишгороді

Утеплення квартир у Вишгороді

Стіни більшості новобудов у Вишгороді утеплюються до здачі в експлуатацію.  Але власникам квартир в «хрущовках», панельних будинках, невеликих котеджах необхідно вирішити питання термоізоляції стін самостійно.  З настанням зими ви страждаєте від холоду і протягів в квартирі? Постійно включаєте електричний обігрівач, встановлюєте радіатори на максимум, але не можете зігрітися?  При цьому рахунки за опалення стрімко ростуть, на стінах з’являється цвіль, а на стеклах – конденсат? Роботи з утеплення фасадів, які виконають майстри компанії Tepla Kvartyra, вирішать ці серйозні проблеми.  Фахівці виберуть найбільш ефективні матеріали для теплоізоляції, ретельно виконають підготовку, приділять увагу кожному з етапів робіт і повністю перетворять фасад будинку.

Утеплення квартир у Вишгороді

Послуги по утепленню фасадів необхідно замовляти при появі на стінах або стелі грибка, цвілі.  Термоізоляція дозволить вирішити проблему підвищеної вологості, захистить бетонний каркас будівлі від корозії, стіни від руйнування і продовжить термін експлуатації будинку.  Теплоізоляція стін захищає приміщення від сторонніх звуків, власники квартири зможуть насолоджуватися тишею, повноцінно відпочивати після напруженого робочого дня.

Доступні ціни та висока якість

При утепленні фасадів ціна не повинна стати ключовим фактором при виборі підрядника.  Необхідно довірити роботи справжнім професіоналам. Фахівці компанії Tepla Kvartyra знають, як знизити тепловтрати в цегляних, панельних, дерев’яних, бетонних будинках.  Вони працюють за ретельно продуманою схемою, враховують всі нюанси, гарантують якість всіх послуг, допомагають клієнтам не перевищити запланований бюджет. Великий досвід роботи і високий рівень кваліфікації дозволяють їм оперативно виконувати навіть найскладніші і нестандартні завдання, якісно утеплювати нові будинки і будівлі, які здані в експлуатацію кілька десятиліть назад

Наші розцінки на утеплення фасаду залежать від:

  •  складності завдання;
  •  обсягу робіт;
  •  використовуваних матеріалів.

Замовити послуги, отримати консультацію і задати питання фахівцям можна в телефонному режимі.  Майстер виїжджає на об’єкт для виконання вимірювань і складання кошторису. Після її затвердження замовник підписує договір.

Після утеплення фасадів, ціна за роботу якого прийнятна, клієнти Tepla Kvartyra насолоджуються теплом і сприятливим мікрокліматом, економлять на оплаті рахунків за опалення, відпочивають від вуличного шуму.  Вони назавжди забувають про підвищену вологість в квартирі, цвілі і грибку на стінах.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР