Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Борисполі

Утеплення квартир в Борисполі

Утеплення фасадів в Борисполі фахівцями компанії Tepla Kvartyra здатне вирішити проблему холоду в квартирах, позбутися зайвої вологи, цвілі, грибка.  Термоізоляція захищає стіни від руйнування, запобігає появі корозії на арматурі, продовжує термін експлуатації будівель. Додатковою перевагою утеплення є відмінна звукоізоляція стін.

Утеплення квартир в Борисполі

Ціни на фасадні роботи залежать від їх складності та обраного матеріалу.  Самий бюджетний матеріал для утеплення – пінопласт. Він відрізняється:

  •  високими показниками теплоізоляції;
  •  стійкістю до дії вологи;
  •  паропроникністю;
  •  простотою монтажу;
  •  легкістю.

Серед недоліків матеріалу – горючість і крихкість.  Пінопласт використовується для термоізоляції фасадів цегляних і панельних будинків.  Також популярністю користуються мінеральна вата і пінополістирол, які коштують дорожче, відрізняються високою ефективністю, універсальністю сфери застосування.

При утепленні стін ціна не повинна стати головним критерієм вибору матеріалу.  Необхідно враховувати технічні характеристики будинку, товщину стін, рік будівництва, кліматичні особливості регіону.

Пропозиція співпраці від компанії Tepla Kvartyra

Помилки, допущені на етапі вибору матеріалів для утеплення, підготовки основи і монтажу, можуть істотно позначитися на надійності і довговічності термоізоляції.  Тому довірити виконання цієї роботи необхідно тільки досвідченим фахівцям.

Tepla Kvartyra – надійний партнер, який завжди виконує взяті на себе зобов’язання і гарантує якість усіх послуг.  Наші фахівці розрахують необхідну кількість утеплювача, виберуть матеріали надійних виробників, складуть точний кошторис.  Перед монтажем вони виконають герметизацію швів і тріщин, підготують поверхню.

Утеплення фасадів, ціна якого у нас прийнятна, дозволить істотно заощадити на оплаті комунальних послуг, знизити тепловтрати на 30%.  Наші клієнти насолоджуються комфортним мікрокліматом в квартирі в будь-який час року, відпочивають від шуму.

Щоб замовити послуги, запрошуємо власників квартир в нових будинках або будинках старої побудови зв’язатися з менеджерами компанії по телефону або залишити заявку на сайті.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР