Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Броварах

Утеплення квартир в Броварах

Утеплення фасадів в Броварах – популярна послуга, яку пропонує клієнтам компанія Tepla Kvartyra.  Термоізоляція дозволить підтримувати комфортну температуру в приміщеннях в будь-який час року при оптимальних енерговитратах.  Після термоізоляції можна відмовитися від електричних обігрівачів, вентиляторів, встановлювати радіатори на мінімум, економити на оплаті рахунків.

Утеплення квартир в Броварах

Зовнішнє утеплення стін в Броварах захистить фасади від руйнування, істотно продовжить термін їх експлуатації, дозволить запобігти появі цвілі і грибка.  В ході виконання робіт майстра можуть закрити всі шви і тріщини, які нерідко з’являються через кілька років після введення об’єкта в експлуатацію. Після монтажу пінопласту, мінеральної вати або іншого утеплювача фахівці пофарбують фасад, повністю перетворять його.

Після утеплення фасаду ціна опалення істотно знизиться.  Вкладені кошти окупляться через короткий час, особливо якщо утеплюється не одна квартира, а весь будинок.

Замовляйте послуги у фахівців компанії Tepla Kvartyra

Наші фахівці знайомі з різними технологіями термоізоляції стін зовні.  Великий досвід дозволяє їм точно виконувати завдання будь-якої складності.  Вони приділяють увагу кожному з етапів робіт, ретельно грунтують поверхню, готують основу.  Після цього майстра приклеюють утеплювач і закріплюють його за допомогою дюбелів, точно вибирають розмір комплектуючих.

Для забезпечення додаткової гідроізоляції наноситься два шари штукатурки.  Перед фарбуванням стіни обов’язково виконується ґрунтування. На заключному етапі фахівці здійснюють монтаж козирків, відливів і герметизацію примикань.

Скільки коштує утеплення фасаду в Броварах?  Ціна залежить від обсягу робіт, їх складності, використовуваних матеріалів.  Розрахувати точну вартість можна тільки після:

  •  виїзду на об’єкт;
  •  виконання замірів;
  •  складання кошторису.

Наші ціни на утеплення стін є найвигіднішими в місті та Київській області, а якість послуг відповідає суворим стандартам.  Ми цінуємо час клієнтів, виконуємо роботи «під ключ» точно у встановлені терміни. Використання матеріалів відомих виробників дозволяє забезпечити захист квартир від холоду в цегляних, панельних, дерев’яних або бетонних будівлях.

Результатом співпраці з компанією Tepla Kvartyra стане комфортний мікроклімат, захист від вологи, шуму, цвілі і грибка.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР