Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Дарницькому районі

Утеплення квартир в Дарницькому районі

Утепление квартир в Дарнице

Зовнішнє утеплення стін актуально для жителів регіонів з холодними зимами. Щоб пронизливі вітри не проникали у дім, необхідно подбати про герметичності швів між блоками. Також негативний вплив має руйнування стіни і виникнення тріщин. Для захисту від промерзання фасадів скористайтесь послугами компанії Tepla Kvartyra. Ми працюємо у всіх районах Києва, включаючи Дарницький.

Розцінки на утеплення фасаду залежать від багатьох критеріїв. Вартість розраховується після виїзду спеціаліста на об’єкт. Попередню ціну можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Надайте консультанту дані про площу поверхні і обраному матеріалі, щоб отримати розрахунок.

Особливості утеплення квартир

Після проведення робіт ви забудете про холод і цвілі в приміщенні. Рекомендуємо утеплити стіну зовні — ціна даної послуги прийнятна для більшості жителів України. Головне, що роботи проводяться у відповідності з нормами та вимогами. Якщо ж закріпити матеріал зсередини, ви отримаєте зворотний ефект. Між шаром ізоляту і стіною збільшиться вологоутворення. Це призведе до виникнення нових вогнищ грибка.

Ще одна перевага зовнішньої теплоізоляції — збереження корисної площі приміщення. Вам не доведеться жертвувати квадратурою, щоб відтворити комфортні умови. Це особливо важливо при утепленні невеликих квартир, де грає роль кожний метр.

Кому необхідно утеплення квартир?

Теплоізоляція необхідна не тільки жителям кутових квартир в Дарниці, які більшою мірою схильні до несприятливих зовнішніх впливів. Також послуга актуальна для утеплення:

  • будівель, побудованих в радянський час;
  • панельних багатоповерхівок;
  • новобудов.

В «хрущовках» руйнується цегляна кладка, бетонні блоки панельних будинків погано утримують тепло і добре пропускають холод. У нових будівлях не виключена економія на матеріалах, що тягне за собою негативні наслідки для мешканців. Незалежно від типу будівлі можуть знадобитися послуги нашої компанії. При утепленні фасадів в Києві ціна розраховується індивідуально, для чого необхідно зв’язатися з менеджером.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР