Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Деснянському районі

Утеплення квартир в Деснянському районі

Утеплення квартир в Деснянському районіДля створення комфортних умов в квартирі і економії на її обігріві звертайтеся в компанію Tepla Kvartyra.  Ми надаємо послуги з утеплення стін зовні в Києві, дотримуючись діючі норми. Кваліфіковані фахівці виконають роботу на вищому рівні, починаючи від розрахунку вартості і закінчуючи кріпленням теплоізолята.  Підсумком стане надійний захист приміщення від холоду, підвищеної вологості і утворення цвілі.

Роботи проводяться на Троєщині та інших районах міста в теплу пору року.  Вони здійснюються точно в строк. Щоб дізнатися, скільки коштує утеплити стіни зовні, звертайтеся до менеджерів за вказаними номерами телефонів.  Вони розрахують приблизну ціну з урахуванням обраного матеріалу і площі поверхні. Точна сума буде відома після виїзду фахівця на замір.

 У яких випадках необхідно утеплення?

Утеплення потрібно в тих ситуаціях, коли в холодну пору року температура в квартирі опускається нижче норми.  Воно незамінне не тільки в старих будинках, але і в новобудовах. Це пов’язано з декількома параметрами:

  •  порушення технології зведення об’єктів;
  •  руйнування стін, виникнення тріщин;
  •  розгерметизація міжпанельних швів.

Через зазначених вище проблем в будинок проникає холод, «гуляє» вітер, збільшується вологість.  Надалі з’являється грибок, що особливо помітно на схилах і кутових стінах. Цвіль негативно впливає на здоров’я домочадців.  Щоб позбутися від неї, необхідно усунути корінь проблеми. Для цього скористайтеся послугою утеплення фасадів в Києві – ціна на неї відповідає якості.

 Які матеріали використовуються в роботі?

При теплоізоляції фасадів використовуються різні види матеріалів.  На вибір запропоновано мінеральні плити, пінополіуретан, тепла штукатурка.  Але найпоширеніший і доступний за ціною – пінопласт. Фахівці порекомендують матеріал в залежності від стану стін і бюджету.

При утепленні стін зовні ціна формується з вартості поточних робіт (включаючи попередню підготовку, кріплення ізоляту, нанесення захисного шару).  Також на підсумкову суму впливає обраний матеріал. Обговоріть всі питання з менеджером, щоб отримати якісну послугу від професіоналів.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР