Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Дніпровському районі

Утеплення квартир в Дніпровському районі

Утеплення квартир в Дніпровському районіЗахистіть квартиру від зимових холодів і освіти грибка, звернувшись в компанію Tepla Kvartyra.  Вам запропоновані послуги по утепленню фасадів в Києві – ціна на роботу прийнятна. Але підсумкова вартість розраховується тільки після консультації з менеджерами.  Роботи проводяться в Дніпровському та інших районах міста.

Зовнішня теплоізоляція стін набирає популярність серед жителів не тільки старих будинків, а й новобудов.  Руйнування міжпанельних швів, використання неякісних матеріалів або порушення технології при будівництві, утворення тріщин – лише мала частина причин, які впливають на проникнення холоду в будинок.  Але з професіоналами нашої компанії ви можете уникнути проблем, відновивши комфортні умови в квартирі. Зателефонуйте за вказаними номерами телефонів і отримаєте консультацію фахівців щодо утеплення стін зовні і цін в Києві.

 Етапи співпраці з компанією Tepla Kvartyra

Перший крок – це подача заявки на утеплення.  Ви можете зателефонувати самостійно або залишити свій номер на сайті.  Наступні етапи наступні:

  • фахівець виїжджає за вказаною адресою для розрахунку кількості матеріалу для утеплення фасадів і ціни за роботу;
  •  після вимірів надається кошторис і при його схваленні укладається договір;
  •  проводяться попередні роботи (підготовка стін, герметизація швів);
  •  наноситься (кріпиться) утеплювач і захисний шар відповідно до технології;
  •  здійснюється прийом роботи.

Кваліфіковані майстри роблять упор на якість, при цьому не порушуючи терміни.  При утепленні фасадів у вартість робіт входять як самі матеріали, так і попередні маніпуляції.  В основному використовуються пінопласт, пінополістирол, ековата або мінеральні плити, тепла штукатурка.  Підготуйтеся до зими заздалегідь за допомогою наших фахівців!

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР