Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Голосієво

Утеплення квартир в Голосієво

 

Утепление квартир в ГолосеевоУтеплення зовнішніх стін — одна зі складових при підготовці будинку до зими. Найчастіше жителі України скаржаться на зниження температури в приміщенні з настанням холодів. Їм доводиться оплачувати послуги теплопостачання, а також витрачати електроенергію на додатковий обігрів. Але є просте рішення проблеми — теплоізоляція фасаду. Після виконання робіт вітер не проникає крізь щілини і тріщини в стінах, а тому мікроклімат у квартирі не погіршується.

Компанія Tepla Kvartyra здійснює утеплення стін зовні в Києві. Фахівці працюють у Голосіївському районі та інших частинах міста. Зателефонуйте за вказаними телефонами для зв’язку з менеджерами, щоб уточнити попередню вартість послуги.

Що впливає на вартість утеплення?

При утепленні фасадів в Києві ціна формується на підставі декількох критеріїв. Докладний кошторис складається після виїзду спеціаліста на об’єкт. В загальну суму входять:

  • вартість матеріалів;
  • площа утеплення;
  • складність робіт.

В основному в роботі використовуються пінопласт, пінополістирол, мінераловатні утеплювачі і тепла штукатурка. Не рекомендуємо купувати їх самостійно. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, тому впевнені в якості матеріалу.

Який утеплювач вибрати, підкажуть фахівці. Вони врахують стан стін, а також виділений бюджет. Найбільш доступний матеріал — пінопласт. Він має набір необхідних властивостей і прийнятний за ціною. Але й інші не менш ефективні утеплювачі при експлуатації.

Зовнішні або внутрішні роботи?

Для досягнення максимального результату віддайте перевагу зовнішньому утепленню в Голосієво. Воно має масу переваг в порівнянні з внутрішніми роботами. Одне з основних — збереження корисної площі квартири.

Якщо закріпити теплоізолятор зсередини, ситуація буде розвиватися в невигідному для вас світлі. Між стіною і шаром матеріалу збільшується вологість, що веде до утворення цвілі. Ціна утеплення фасаду не настільки велика, щоб нехтувати прийнятими нормами. Краще зробити один раз у відповідності з технологією, ніж надалі шкодувати про прийняте рішення.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР