Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Ірпені

Утеплення квартир в Ірпені

Утеплення стін з вулиці – найкраща можливість позбутися від протягів, зменшити тепловтрати на третину, захистити фасад від негативного впливу вологи, появи цвілі, грибка.  У теплих квартирах не страшні зимові холоди, поривчастий вітер, їх власники суттєво економлять на оплаті комунальних рахунків, насолоджуються теплом, домашнім затишком.

Утеплення квартир в Ірпені

Для ізоляції використовуються матеріали органічного та неорганічного походження.  Серед неорганічних утеплювачів найбільш актуальні мінеральна вата і скловата, органічних – полістирол, пінопласт, пінополіуретан.  Всі сучасні теплоізоляційні матеріали відрізняються стійкістю до загоряння, екологічністю, стійкістю до дії шкідників. Однак деякі з них мають істотні недоліки.  Наприклад, висока гігроскопічність мінеральної вати може стати причиною істотного зниження теплоізоляційних характеристик матеріалу через кілька років після утеплення фасаду і зажадає додаткових витрат.

Переваги співпраці з компанією Tepla Kvartyra

Послуги по утепленню фасадів в Ірпені пропонує компанія Tepla Kvartyra.  У нас працюють досвідчені фахівці, які постійно вдосконалюють власні навички, знайомляться з новими технологіями, використовують професійне обладнання.  Утеплювачі, комплектуючі вибираються фахівцями з урахуванням характеристик будівлі, його поверховості, року будівництва, визначеного бюджету.

Ми гарантуємо клієнтам:

  •  висока якість всіх робіт;
  •  використання сучасних ефективних утеплювачів провідних виробників;
  •  дотримання термінів, інших умов договору.

Для клієнтів, які хочуть утеплити стіну зовні, ціна розраховується після виїзду фахівця на об’єкт.  Він виконує необхідні заміри, оцінює фронт робіт, розраховує кількість пінопласту або мінеральної вати, складає кошторис.  Після її затвердження замовником підписується договір, майстри приступають до виконання підготовчого етапу робіт.

Як замовити послуги?  Досить набрати наш номер у зручний час.  По телефону консультанти дадуть відповідь на всі питання клієнтів, допоможуть оформити замовлення і призначити дату виїзду майстра.

Скористайтеся унікальним шансом якісно утеплити квартиру доступно!

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР