Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Печерському районі

Утеплення квартир в Печерському районі

Утепление квартир в Печерсокм районеЗимові холоди доставляють чимало проблем жителям України. З їх настанням знижується температура в квартирі і доводиться додатково обігрівати приміщення. Це пов’язано з порушенням герметичності міжпанельних швів. Якщо в стінах будинку є тріщини, через них теж проникають вітер і холод. Із-за зміни умов підвищується вологість, що безпосередньо впливає на утворення грибка.

Компанія Tepla Kvartyra виконує зовнішнє утеплення стін для вирішення проблем з їх промерзанням. Роботи проводяться по всьому Києву, включаючи Печерський район. Вони виробляються в теплу пору року, тому рекомендуємо заздалегідь підготуватися до приходу зими. Зателефонуйте за вказаними номерами телефонів, і менеджери нададуть повну інформацію про послуги.

Переваги утеплення стін

Теплоізоляція стін активно використовується жителями Печерська. Це обумовлено наступними перевагами:

  • зниження тепловтрат;
  • відновлення комфортної температури;
  • зменшення витрат на обігрів квартири;
  • відсутність цвілі.

Фахівці нашої компанії здійснюють утеплення зовнішніх стін — ціна на послугу базується на декількох параметрах. Так, враховується загальна площа об’єкта, складність робіт, матеріал. При цьому не рекомендується прокладати теплоізолятор зсередини. У такому разі порушується технологія, що тільки погіршує ситуацію. Замість бажаного ефекту збільшується вогкість в приміщенні, з’являються нові осередки виникнення грибка.

Як вибрати матеріал?

Ми надаємо якісні послуги по утепленню фасаду — ціна в Києві прийнятна, але на неї впливає використовуваний матеріал. При теплоізоляції застосовуються пінопласт і пінополістирол, мінеральна вата і фасадна штукатурка. Вони добре зарекомендували себе при експлуатації.

Якщо сумніваєтеся у виборі, зв’яжіться з менеджерами. Вони підкажуть, який варіант краще у ваших умовах. При цьому враховується стан будинку, бюджет і інші критерії. Вам нададуть кошторис на утеплення фасадів — ціна за роботу надалі фіксується у договорі не змінюється.

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР