Утеплення фасадів > Утеплення квартир > Утеплення квартир в Святошинському районі

Утеплення квартир в Святошинському районі

Утепление квартирв Святошинском районеЗовнішнє утеплення стін – це можливість зберегти комфортну температуру в приміщенні в холодну пору року.  Жителі України страждають від того, що з настанням зими доводиться додатково обігрівати квартиру. Це пов’язано з руйнуванням фасаду, наявністю тріщин і щілин в стінах, розгерметизацією міжпанельних швів.  Але проблема вирішувана, а для усунення джерела промерзання досить звернутися в компанію Tepla Kvartyra.

Фахівці виконують роботи по теплоізоляції стін в короткі терміни.  При цьому дотримуються необхідні норми, що безпосередньо впливає на подальший ефект.  Дізнатися попередні ціни на утеплення фасадів в Святошинському районі ви можете у менеджерів, звернувшись за вказаними телефонами.

У чому плюси зовнішніх робіт?

 Розглядаючи зовнішнє утеплення (утеплення фасадів) і вартість робіт, зверніть увагу на основні переваги послуги.  Плюси такі:

  •  збереження тепла в квартирі;
  •  захист зовнішніх стін від негативного впливу навколишнього середовища;
  •  зменшення витрат на обігрів приміщення взимку і кондиціонування влітку;
  •  збереження корисної площі кімнат (актуально при малій квадратурі).

 Краще віддати перевагу зовнішньому утепленню стін фасаду в Києві – ціна послуги прийнятна, а роботи здійснюються за правилами.  Якщо ж прокладати утеплювач зсередини, то між стіною і шаром матеріалу збільшується вологість. Підсумок – утворення цвілі, що негативно позначається на здоров’я домочадців.  Найбільш помітні вогнища грибкового ураження на схилах і в кутах.

Від чого залежить ціна роботи?

При утепленні фасадів ціна за роботу в Києві базується на кількох параметрах.  Загальна сума складається з площі поверхні, необхідності в додаткових маніпуляціях, витрат на матеріал.  В основному в якості утеплювача використовується пінопласт. Він найбільш доступний за вартістю. Не менш затребувана мінеральна вата.  Також для утеплення запропоновані пінополіуретан, пінополістирол і тепла штукатурка. Не рекомендується купувати утеплювач самостійно, щоб не потрапити на шахраїв і не отримати низькоякісний товар.

При утепленні фасадів ціна розраховується індивідуально для кожного клієнта.  Точний кошторис надається після виїзду зморщок на об’єкт (в Святошино і інші райони).  Замовте послугу в надійної компанії і відтворити комфортний мікроклімат в квартирі!

УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР