Утеплення фасадів > Статті > В яку пору року краще утеплювати квартиру?

В яку пору року краще утеплювати квартиру?

Взимку в багатьох київських квартирах холодно, тому мешканців хвилює питання – як зберегти тепло?  Вирішить цю проблему зовнішнє утеплення фасаду. Крім усунення тепловтрат, теплоізоляція захистить стіни від грибка, цвілі, а також поліпшить звукоізоляцію.  Довірити утеплювальні роботи можна тільки досвідченим фахівцям.

Бригада майстрів «Tepla Kvartyra» швидко і професійно впорається з таким завданням.  Ми пропонуємо виконання послуг по теплоізоляції в Києві з гарантією до 10-и років. Замовте утеплення в компанії «Тепла Квартира» і вирішите проблему комфорту житла раз і назавжди.

Коли краще утеплювати квартиру?

На таке питання однозначної відповіді дати не можна, тому що на це впливають погодні умови, а також наявність бюджету у замовника.  Розглянемо основні сезони:

  • З грудня по березень утеплювати фасад не рекомендується, через низькі температури і складності робіт.
  • Ідеальний час для утеплення (особливо при наявності обмеженого бюджету) – весна-літо.  У цей період хороші температурні показники, низькі ціни.
  • Високим сезоном вважається осінь (вересень-листопад), тому що більшість громадян прагне утеплити будинки перед наступаючими холодами.  Температура для робіт нормальна, але вартість послуг і матеріалів буде найбільш високою.

Етапи теплоізоляції

 

Найбільш поширеним і популярним видом теплоізоляції вважається «мокрий фасад».  Така технологія складається з декількох етапів:

  • підготовка основи;
  • установка цокольного профілю;
  • монтаж плит утеплювача;
  • закріплення утеплювача за допомогою фасадних дюбелів;
  • покриття армуючою сіткою;
  • нанесення фінішного декору.

Якщо кріплення утеплювача проводиться при температурі 0 ° – + 5 ° C, використовуються спеціальні антизамерзаючі присадки.  Однак, виконати якісно оздоблювальні роботи при 0 ° C дуже складно. Це призведе до порушення технологічного процесу, що зменшить термін експлуатації.

Чому варто зробити замовлення в компанії «Тепла Квартира»?

Наші майстри мають високу кваліфікацію, знання, досвід в цій справі.  Ми піклуємося про герметизацію швів, якість матеріалів, ретельно дотримуємося технології монтажу.  Утепливши фасад будівлі, ви знизите витрати на опалення, а стіни отримають захист від конденсату, вологи, морозів.  Ми пропонуємо доступну вартість послуг і даємо гарантію на виконані роботи.