Утеплення фасадів > Статті > Види утеплювача для зовнішніх стін

Види утеплювача для зовнішніх стін

Види утеплювача для зовнішніх стін

Види утеплювачів для зовнішніх стін будинку

Часто після настання перших холодів у житлових приміщеннях доводиться використовувати обігрівачі. Розвиток технологій дозволило замінити переносні пристрої на стаціонарні. Недоліками таких систем є постійне споживання електроенергії. Також суттєвим мінусом є короткочасність ефекту. Навіть використовуючи нові технології, зберегти комфортну температуру на тривалий термін не вийде. Будівельні компанії використовують кілька різновидів утеплення стін на початкових етапах проектування: вшивають щільні матеріали між зовнішнім покриттям або роблять зовнішній монтаж. Утеплення стін зовні — універсальне рішення для збереження тепла у квартирі.

Матеріали, що використовуються для монтажу, мають низьку теплопровідність. Виникає питання: які бувають утеплювачі для стін будинку та який краще вибрати? У світі на ринку надані десятки різних варіантів. Різні цінові категорії, характеристики та складні способи монтажу можуть значно ускладнити вибір. Компанія Tepla Kvartyra рекомендує звернути увагу на пінополістирол. Він чудово виконує основне завдання — зменшення віддачі тепла зсередини — та перешкоджає охолодженню конструкції зовні. У деяких випадках використовують декоративні насипні матеріали. Але такі види утеплення зовнішніх стін є дорожчими і складнішими в установці.

Види теплоізоляційних матеріалів для стін

Щоб вибрати найкращий із типів утеплювача, рекомендуємо виділити ключові вимоги. Для багатоквартирних будівель варто звернути увагу до можливості шумоізоляції. Наприклад, обклеївши фасад кам’яною ватою, можна істотно скоротити рівень шуму з вулиці. У рейтингу популярності кам’яна вата посідає перші позиції. До переваг варто віднести негорючість, щільність та пружність. З недоліків — такий утеплювач вбирає рідину, що ускладнює монтаж.

Які є утеплювачі для стін будинку? Команда фахівців з Tepla Kvartyra виділила найпопулярніші:

  • пінопласт. Низька вартість, простий монтаж, хороші показники характеристик;
  • спінений поліетилен. Високий показник звукоізоляції, вогнетривкий, добре виконує функцію гідроізоляції;
  • спінений пінополіуретан. Дозволяє працювати на будь-якій поверхні, має дуже низький показник теплопровідності, але при установці потрібне спеціальне обладнання;
  • ековата. Пожежностійкий матеріал, що поглинає шуми, створює щільний герметичний шар навіть на складній поверхні;
  • мінвата. Низькі показники провідності тепла, простий монтаж. Після встановлення покривається шаром штукатурки.

Деякі види утеплювачів для стін зовні підходять лише для певних будинків. Наприклад, пінопласт краще захищає цегляні стіни. У приватному будинку можна вибрати різні види зовнішнього утеплення стін.

Ціна на різні види теплоізоляції стін

Деякі види утеплення будинку зовні неможливо виконати самостійно. Слід підготувати поверхню, обробити матеріали та правильно провести монтаж. Проконсультуйтеся з нашими фахівцями для вибору найкращого варіанта утеплення. Різні види утеплення стін зовні можуть вимагати спеціальних інструментів.

Для економії часу та коштів краще придбати пінопластові блоки. Це найдешевший і найпопулярніший варіант. Так, установка не займе багато часу, а у квартирі стане значно тепліше.