Утеплення фасадів > Статті > Як боротися з промерзанням стін в панельному будинку

Як боротися з промерзанням стін в панельному будинку

Чому кожен рік у столичних квартирах стає все холодніше? Проблема не в поганому опаленні, а в мікротріщинах на фасаді будинку. Тому навіть використання додаткових обігрівачів не призведе до бажаного результату. Все, чого ви досягнете таким чином, – збільшення платежів за комунальні послуги.

Єдиний правильний вихід з ситуації – довідатися, як утеплити квартиру на зиму. Зробити це можна кількома способами:

  • внутрішнім;
  • зовнішнім.

Внутрішня теплоізоляція – спосіб менш ефективний. До нього відноситься заміна батарей, вікон, установка теплої підлоги. Фахівці рекомендують використовувати його в якості збільшення результативності зовнішнього. Розглянемо, чим краще утеплити квартиру зовні.

Як правильно утеплити холодну стіну в квартирі

Кваліфікований спеціаліст виконує роботу поетапно. Він робить:

  1. Повний аналіз приміщення.
  2. Виявлення основних осередків витоку тепла.
  3. Визначення типу утеплювача.
  4. Складання схеми монтажу.

Тільки після здійснення перерахованих вище етапів бригада може приступати до монтажу. Найпоширенішими утеплювачами на сьогоднішній день є пінопласт і мінвата. Така тенденція обґрунтована високим коефіцієнтом вологостійкості. Варто відзначити, що пінопласт краще пропускає пар, збільшуючи термін служби теплоізоляції. Але визначити, що саме необхідно використовувати, можна тільки після огляду самого фасаду.

Самостійно приймати рішення не рекомендується. Це може призвести до купівлі невідповідного утеплювача, а відповідно, гроші будуть витрачені даремно. Монтаж також повинен здійснюватися людиною, що має спеціальні знання і досвід роботи. При неправильній збірці конструкція прослужить всього пару сезонів, хоча могла б функціонувати 30 років.

Професійний підхід – запорука якісної теплоізоляції

Наша компанія здійснює всі види утеплення. На сайті ви знайдете всю необхідну інформацію. Для попередньої консультації скористайтеся онлайн-чатом, і наш фахівець моментально відповість на всі ваші запитання. Ви також можете зателефонувати на будь-який вказаний номер телефону або написати листа на електронну пошту.

Для визначення обсягу робіт і типу утеплювача будівельник безкоштовно проведе аналіз приміщення. Після цього буде узгоджений бюджет і складена схема монтажу. Документом, який регулює права і обов’язки обох сторін, є договір. У ньому чітко прописаний кошторис і термін виконання робіт.

Працюйте тільки з професіоналами, і тоді ви забудете, що таке промерзання стін в панельному будинку.