Утеплення фасадів > Статті > Як ефективно вивести грибок, цвіль

Як ефективно вивести грибок, цвіль

Проблема виникнення грибкових утворень на стінах сьогодні не рідкість. Вогнища ураження пліснявою, грибком можна виявити не тільки в старих будинках, але і в столичних новобудовах. Це руйнує міцність стін, псує зовнішній вигляд будівлі. Спори мікроорганізмів у середині приміщення викликають алергію, проблеми з диханням, токсикацію. Позбутися від проблеми можна за допомогою утеплення стін сучасними теплоізоляційними матеріалами. Звертайтеся по допомогу до професіоналів компанії «Тепла квартира» і забезпечте собі комфорт на довгі роки.

Причини появи грибка, цвілі

Перш ніж почати боротися, необхідно вивчити причини, які сприяють виникненню шкідливих мікроорганізмів. Це допоможе усунути ймовірність появи такої неприємності в майбутньому. Найсприятливішою умовою для виникнення грибка або цвілі на стінах всередині/зовні будинку є підвищена вологість, надлишковий конденсат. Цьому сприяє:

  • погана вентиляція приміщень;
  • промерзання стін в холодну пору;
  • помилки при будівництві;
  • неякісна герметичність каналізаційних і водоподающих систем.

Спори бактерій постійно присутні в воді і повітряному середовищі, при виникненні сприятливих умов починають рости, розмножуватися.  Тому для того треба усунути причини, що сприяють їх розвитку.

Вивести грибок на стінах всередині приміщення можна самостійно за допомогою хімічних засобів (антисептиків, фунгіцидів). Однак немає ніякої гарантії, що він повторно не з’явиться. Тому необхідний захист стін від підвищеної вологості.

Як позбутися від надлишку вологи і промерзань стін?

 

Найбільш оптимальний і ефективний спосіб боротьби – утеплювальні заходи, що дозволяють зберегти нормальну вологість в приміщенні і регулярну циркуляцію повітря. Такі умови забезпечать сучасні утеплювачі, склад яких спеціально розроблений для цього – пінополістирол, пінополіуретан, пінопласт. Ці матеріали довговічні, паропроникні, вологостійкі, стійкі до впливу патогенних мікроорганізмів. Крім захисних функцій, утеплювачі забезпечують звуко- і шумоізоляцію.

Вибрати відповідний матеріал досить складно, тому що потрібно знати його технічні характеристики, особливості взаємодії з навколишнім середовищем, рівень якості.  А монтажні роботи повинні проводитися з дотриманням технології. Тому краще запросити фахівців, що володіють потрібними знаннями, досвідом, кваліфікацією.

Менеджери компанії «Tepla Kvartyra» підберуть надійний утеплювач і якісно виконають роботи з утеплення будівлі. Майстер приїде на об’єкт, проконсультує, зробить виміри, розрахує вартість. У вартість послуги входить закупівля будівельних матеріалів, доставка, монтаж, прибирання сміття. Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи.

Вирішіть питання захисту стін будівлі раз і назавжди, телефонуйте в офіс «Tepla Kvartyra» прямо зараз!