Утеплення фасадів > Питання/Відповідь > Як порахувати площу стін при утепленні квартири?

Як порахувати площу стін при утепленні квартири?

Ошибки при герметизации примыканий

Площа стін під утеплення рахується також, як і площа будь-якій поверхні – периметр (сума довжин всіх стін) потрібно помножити на висоту стіни (з нахлестом 150-200мм на міжпанельні стики) рис 1. Зазвичай площа розраховується по першому поверху, який знаходиться під вашою квартирою.

Чи віднімається площа віконних прорізів?

варіант №1: площа віконних отворів не вираховується із загальної площі фасаду – це загальна практика в будівництві; таку ж схему підрахунку використовують і муляри-штукатури. Пов’язано це з тим, що облаштування віконних відкосів досить трудомісткий процес і займає значно більше часу, ніж облаштування ізоляції на рівній поверхні.

варіант №2: іноді використовують розрахунок відкосів в погонних метрах. Але навіть при такій схемі розрахунку, сума за роботи буде близька до варіанту №1.

Як рахується площа утеплення балкона / лоджії?

Как считается площадь утепления балкона/лоджии?

Утеплення лоджії / балкона зазвичай рахується за окремим прайсом !!
пов’язане це з наступними факторами:

  • у багатьох Замовників (а також сусідів поверхами вище) над вікном балкона / лоджії встановлений металевий козирок з гострим краєм (рис. 2), що значно ускладнює і уповільнює виконання робіт для альпініста, а також збільшує ризик пошкодити, як несучу мотузку, так і сам металевий козирок.
  • в 90% випадків зовнішня поверхня парапетної панелі балкона має всілякі нерівності (рис. 3, 4, 5), що веде до додаткових витрат матеріалів і праці.
Как посчитать площадь стен при утеплении квартиры
Как посчитать площадь стен при утеплении квартиры
Как посчитать площадь стен при утеплении квартиры