Утеплення фасадів > Статті > Як позбутися від цвілі в квартирі

Як позбутися від цвілі в квартирі

Грибок і пліснява – вороги людського здоров’я. Ця на перший погляд нешкідлива проблема може призвести до тяжких наслідків. Цвіль викликає шкірні захворювання, є причиною виникнення проблем дихальної системи, опорно-рухового апарату, очей та ін.

Господині намагаються позбутися від грибка народними методами, не розуміючи, що цього не достатньо. Звичайно, результат буде відчутний, але на зовсім невеликий проміжок часу. Проблема в тому, що причиною появи грибка є спори, а вони розмножуються у вологому середовищі. Якщо ви хочете позбутися від цвілі назавжди, необхідно вирішувати проблему промерзання стін, що згодом призводить до їх вологості.

Кращий спосіб – правильне утеплення стін!

Чому після утеплення пінопластом з’явився грибок 

Варто розуміти, що ефективність конструкції залежить від безлічі факторів:

  • правильності підбору типу утеплювача;
  • якості підготовки основи;
  • правильності монтажу конструкції.

Все це можна об’єднати в одне поняття – «професіоналізм будівельної бригади». Технологія утеплення фасаду досить складна і багатошарова. Наприклад, застосування пінопласту при утепленні квартири з грибком буде помилковим рішенням, оскільки він практично не дає стінам «дихати». Скупчення вологи не зникає, надаючи комфортні умови для подальшого розмноження спор.

Для боротьби з цвіллю на стінах перед початком монтажу конструкції необхідно ідеально очистити і просушити стіни, після чого визначитися з типом утеплення. Зробити це самостійно досить складно. Професіонал повинен провести аналіз фасаду: матеріалу його виготовлення і ступеня аварійності.

Якщо ви вирішили виділити гроші на вирішення відразу двох проблем – боротьби з грибком і утеплення квартири, краще вдатися до допомоги кваліфікованих кадрів. В іншому випадку ви можете залишитися і без грошей, і без бажаного результату.

Де знайти тих, хто зробить все якісно і на довгі роки

Наша компанія володіє бездоганною репутацією. На сайті ви можете ознайомитися з переліком послуг, що надаються. Якщо вам необхідна консультація фахівця, ви можете скористатися онлайн-чатом або подзвонити по одному з вказаних номерів телефону. При необхідності є можливість замовити зворотний дзвінок або написати листа на електронну пошту.

Після попередньої домовленості на місце проведення монтажу прибуде фахівець для ретельного аналізу приміщення. Ця послуга здійснюється безкоштовно. Після огляду буде складено план дій і схема монтажу.