Утеплення фасадів > Статті > Як правильно утеплити сталінку

Як правильно утеплити сталінку

Чим утеплення сталінки складніше новобудови

Кліматичні умови викликають потребу в утепленні приміщень. Правильне утеплення дозволяє збільшити температуру всередині будинку (квартири) на 5-7 градусів. Нескладними підрахунками можна визначити, що економія електроенергії складе більше 50%.

Утеплення вирішує ряд інших проблем, пов’язаних з неправильним теплообміном в будинку, наприклад, грибок або паразити, в приватних будинках – миші. Правильно підібраний матеріал і якісний монтаж забезпечують не тільки збільшення температури в холодний період, а й знижують її влітку. Система виконує функцію кондиціонування.

Утеплення в новобудовах – процес швидкий. Фасад будівлі новий, не має тріщин, грибка та інших проблем, пов’язаних із зносом. Сталінки – велика частина забудови міста. У цих будинках проводити утеплення необхідно з урахуванням багатьох факторів, тому проводити роботи повинен фахівець. В іншому випадку є ризик викинути гроші на вітер.

Які нюанси необхідно враховувати при утепленні сталінки

Основна проблема будинків даного типу – підвищена вологість. Пояснити це можна тривалим терміном експлуатації будівлі, особливостями споруди. Фасад сталинок має тріщини, відколи, розшарування швів. Через отвори вода потрапляє в квартиру, змінюючи рівень вологості всередині і температуру повітря.

Перед тим як приступити до утеплення квартири, розташованої в сталінці, потрібно звернути увагу на:

  • стан вікон – наявність тріщин, нестиковок зі стіною;
  • справність водостічної системи;
  • якість покрівлі – відсутність вогнищ протікання;
  • справність системи опалення.

Усунення проблем, пов’язаних з перерахованими вище факторами, є обов’язковим перед початком монтажних робіт. Для вибору матеріалу утеплення першочергове – визначити причини та осередки витоку тепла. Після їх ліквідації проводиться аналіз всіх приміщень. Залежно від показників тепловізіонного обстеження матеріал підбирається для кожної кімнати окремо.

Професіоналізм – запорука успіху

Варто розуміти, що утеплення будинку – це не поклейка шпалер. Процес вимагає спеціальних знань, умінь і обладнання. Справитися без професіоналів – неможливо. Найменша помилка на будь-якій стадії роботи неприпустима.

Якщо ви хочете утеплити квартиру правильно, бути впевненим в тривалості терміну служби конструкції, звертайтеся в спеціалізовані компанії! Ви заощадите час і кошти.