Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити балкон зовні

Як утеплити балкон зовні

Необхідність утеплення балкона

У утепленні квартири особливу увагу необхідно приділяти балкону. Через зовнішні щілини і тріщини витікає максимальну кількість тепла. Удосконалення теплоізоляційної системи зовні збільшить температуру повітря всередині відвідування до 7 градусів, що дозволить заощадити на електроенергії.

 

Деякі намагаються все зробити своїми руками. У хід йдуть залишки матеріалів після ремонту і непередбачувані речі. Результат такого ремонту буде нульовим. Залежно від типу балкона підбирається матеріал і система монтажу. Тільки професійний комплексний підхід принесе бажаний результат.

Ефективність обробки зовні

Ідеальним варіантом є капітальний ремонт. Монтаж зовні і зсередини коштує великих грошей, що викликає необхідність задуматися про практичність і переваги одного із способів. Реконструкція балкона зовні має низку переваг:

  1. Стримування холоду зовні не дозволяє несучих стін і всіма складовими охолонути.
  2. При зовнішньому утепленні конденсат від різкої зміни температур не потрапляє всередину, на відміну від внутрішньої обробки.
  3. Зовнішня обробка не зменшує площу балкона. Сучасні конструкції залишаються громіздкими, внутрішня обробка забирає місце, яке могло використовуватися за призначенням.
  4. Зовнішнє утеплення є прикрасою, фасад набуває нового вигляду.

 

Перед прийняттям рішення зважте переваги і недоліки всіх видів утеплення, порадьтеся з професіоналами.

Звернутися до професіоналів або зробити самому?

Багато хто вважає утеплення простим і швидким процесом. В реальності все навпаки! Це складна і трудомістка робота. Тільки професійні знання і досвід дозволять досягти бажаного результату. Правильно встановлена ​​конструкція забезпечить сім’ю теплом в холодний період, а влітку буде створювати прохолоду. Не варто витрачати гроші даремно. Якщо ви вирішили виділити бюджет на ремонт балкона, надайте роботу фахівцям!