Як утеплити фасад в новобудові
Недобросовісні забудовники здають в експлуатацію неутеплені новобудови, економлячи на теплоізоляції. Жителі таких будинків дивуються, чому взимку в новій квартирі низька температура і протяги. Захистити стіни від холоду можна, застосувавши матеріали неорганічного походження: пінопласт, мінеральна і базальтову вату.
Як правильно утеплити фасад будинку пінопластом
Теплозахист стін за допомогою пінопласту включає кілька етапів. Тріщини на поверхні закладають цементно-піщаною штукатуркою, стіни очищають від іржі, грибка, обробляють антисептиком, потім ґрунтують. Для того щоб уберегти утеплювач від гризунів, монтують цокольний профіль, закріплюючи його дюбелями. Після цього приступають до конструювання віконних відливів і теплозахисту зовнішніх укосів. Далі плити пінопласту покривають спеціальною клейовою сумішшю, згодом розміщуючи на фасаді і монтуючи всередину дюбеля. Закріпивши пінопласт, починають армування. На площину шпателем наносять армуючий розчин, потім накладають склосітку і армують її. Після застигання будівельної суміші здійснюють декоративну обробку стін.
Як утеплювати фасад мінеральною ватою
Практикують мокрий та сухий способи термоізоляції мінватою. При мокрому способі з утеплюваної поверхні видаляють фарбу, висоли, цвілеві грибки, зачищають від пилу. На ватні плити наносять клей, щільно притискають їх до стіни, встановлюють дюбеля. Потім проводять армування з наклеюванням склосітки, а коли будівельний розчин висохне, її покривають декоративною штукатуркою для додаткового захисту від погодних факторів. Сухий спосіб утеплення стін передбачає побудову дерев’яного або металевого каркаса на фасаді. Перед кріпленням каркаса з теплозахисним матеріалом всередині на стіну монтують пароізоляційну мембрану. Вона оберігає конструкцію від накопичення вологи. Для облицювання використовують керамограніт, дерево, скляні панелі.
Як правильно утеплювати фасад
Якісний теплозахист стін новобудов виключить можливість їх промерзання при мінусових температурах. Теплова ізоляція буде ефективною, якщо врахувати такі її складові:
- вибір потрібного матеріалу;
- підготовка стін;
- монтаж стартової планки;
- кріплення термоізолятору;
- фіксація термоізолятору дюбелями;
- нанесення армуючого шару з склосіткою;
- покриття декоративною штукатуркою;
- фарбування.
Самостійно вирішити проблему тепловтрати неможливо, розумно звернутися за допомогою до кваліфікованих майстрів. Співробітники компанії “Теplа Кvartyrа” знають, як вибрати утеплювач фасаду, відповідний саме вашому будинку. Наші фахівці проведуть термоаналіз приміщення, складуть кошторис на будівельні роботи і виконають їх у строки, встановлені замовником. Ми надаємо гарантію на послуги до 10 років. Зробіть крок назустріч комфорту разом з професіоналами!
Читати також