Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити квартиру на останньому поверсі панельного будинку

Як утеплити квартиру на останньому поверсі панельного будинку

На останньому поверсі панельних будинків залізобетонні стіни легко пропускають холод і не утримують тепло всередині приміщення. Через розгерметизацію швів на фасаді утворюються сколи і тріщини, в які задуває вітер. Низькі температури і протяги стають причиною появи темних плям і цвілі, а витрати на додатковий обігрів житла не дозволяють заощадити гроші. Як утеплити квартиру на останньому поверсі, щоб назавжди забути про ці проблеми?

Як краще утеплити квартиру

Для створення найбільш комфортних умов проживання найкраще здійснити внутрішню і зовнішню теплоізоляцію будинку. Теплозахист всередині будівель забезпечують:

  • установка нових радіаторів;
  • утеплення віконних прорізів і дверей;
  • термоізоляція стін і стелі;
  • укладання теплої підлоги.

Щоб уникнути втрат тепла також необхідно обробити щілини у віконних конструкціях спеціальним герметиком, утеплити лоджії і балкони при наявності.

Зовнішній термозахист — найоптимальніший варіант збереження тепла. Сьогодні популярні такі його види:

  • герметизація міжпанельних швів;
  • зовнішнє утеплення стін.

Ці заходи перешкоджають сильному нагріву або охолодженню квартири, знижують витрати на оплату комунальних платежів, назавжди позбавляють від грибка, посилюють звукоізоляцію.

Чим утеплити холодну квартиру

На сьогодні найбільш затребуваними матеріалами-теплоізоляторами є пінополістирол, мінеральна вата, ековата і пінопласт. Вони екологічно безпечні, володіють високою пароізоляцією, стійкістю до впливу механічних ушкоджень, негативному впливу агресивного середовища. До того ж здатні прикрасити зношені фасади старих будівель, подарувавши їм чистоту і доглянутий вигляд. Правильно вибрати матеріал для утеплення в кожному конкретному випадку може тільки професіонал високого рівня.

Що потрібно для надійного утеплення стін

Ефективність теплозахисту залежить від використання повного комплексу процесів! У компанії “Тепла Квартира” знають все про утеплення верхніх поверхів. Вам дадуть кваліфіковану консультацію, проведуть теплоаналіз будинку, прорахують вартість робіт, підберуть і встановлять якісні матеріали, дотримуючись технології теплоізоляції. Хочете заощадити на обігріві житла і створити затишок? Вибирайте команду досвідчених майстрів!