Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити у своїй квартирі холодні стіни

Як утеплити у своїй квартирі холодні стіни

Багато мешканців старих квартир і будинків сьогодні стикаються з проблемою: холодна стіна в квартирі – що робити?  Через це незатишно в кімнатах, стіна промерзає і руйнується, вона постійно волога, покривається чорною пліснявою. Вирішити таку задачу не складно.  Потрібно провести утеплення будь-яким доступним способом. Для даної задачі існує безліч варіантів. Важливо тільки правильно зробити вибір.

Зсередини або ззовні?

Розмірковуючи над тим, як утеплити холодну стіну в квартирі, кожен з нас хотів би зробити це швидко і дешево.  Саме тому утеплення зсередини бачиться більш кращим. Однак дуже часто такий варіант виявляється помилковим. Споруджуючи термоізоляційний пиріг зсередини, ми частіше за все не позбавляємося від проблеми, а ще більше посилюємо її.  Стіна як і раніше промерзає, а конденсат, що скупчується між нею і покладеним утеплювачем породжує все ту ж противну цвіль. Тому краще за все утеплювати будь-яке приміщення зовні.

Переваги зовнішнього утеплення

Хоча зовнішня термоізоляція є більш дорогою і клопіткою, зупинятися слід на даному варіанті.  Такий спосіб теплоізоляції радикально вирішує головне питання – перенесення точки роси зсередини свого будинку назовні.  Завдяки правильно встановленим зовнішньому утеплювачу фасад буде надійно захищений:

  • від холоду взимку;
  • від надмірного нагрівання влітку;
  • від конденсату, вогкості.

Максимальний ефект в цьому заході може бути досягнутий, якщо все буде зроблено послідовно і акуратно.  Зверніться до наших фахівців і закрыйте це питання з їх допомогою раз і назавжди. Вони зроблять всі розрахунки, підберуть необхідні матеріали, виконають роботи у встановлений час.

Вибір матеріалів для термоізоляції

Сьогодні існує безліч теплоізоляційних матеріалів, що дозволяють вирішити проблему промерзлих стін.  Як правило, клієнти вибирають недорогий, але ефективний спосіб утеплення фасаду пінопластом. Цей матеріал досить міцний і довговічний.  Він володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, надійно кріпиться, легко декорується.

Однак потрібно враховувати, що тільки правильно підібрані і змонтовані матеріали зможуть забезпечити комфорт і затишок у вашій оселі.  При цьому не варто нехтувати необхідною герметизацією і захистом утеплювача від зовнішніх впливів.