Утеплення фасадів > Статті > Як утеплити хрущовку мінеральною ватою

Як утеплити хрущовку мінеральною ватою

Головні причини втрати тепла в хрущовках

Велика кількість людей живуть в хрущовках – панельних п’ятиповерхівках, зведених за часів СРСР.  Зовнішні стіни цих будинків побудовані в основному із залізобетонних блоків, іноді – з цегли. Особливість таких будівель – наявність тонких монолітних перекриттів товщиною 220 мм, які не здатні забезпечити хорошу теплоізоляцію.  З роками цегляна кладка руйнується, на зовнішніх стінах розгерметизовуються шви, виникають тріщини. В осінньо-зимовий період в квартирах найбільш відчутні холод і вогкість, незважаючи на безперебійну роботу опалення.

 Як утеплити хрущовку

На сьогодні один з найбільш затребуваних утеплювачів – мінеральна вата.  Вона має низку переваг, серед яких:

  •  низька теплопровідність;
  •  стійкість до утворення грибків, цвілі і пошкодження гризунами;
  •  підвищена звукоізоляція;
  •  вогнестійкість;
  •  екологічна безпека;
  •  тривала експлуатація (до 70 років).

Перед формуванням утеплювального порогу важливо дотримуватися технології укладання мінвати.  Фасадні стіни очищають і грунтують, потім за допомогою спеціального клею кріплять до них дюбелями пласти матеріалу.  Далі накладають армуючу склосітку і наносять клейовий склад для мінеральних листів. Коли поверхня повністю висохне приступають до декорування.  Фахівці компанії “Тепла Квартира” грамотно проведуть теплоаналіз житла з подальшим виконанням будівельних робіт у стислі терміни.

Як утеплити кутову квартиру в хрущовці

Квартири, розташовані на куті радянських будівель, безпосередньо межують з вулицею і віддають їй більшу кількість тепла, ніж приміщення посередині.  Через промерзання стін утворюються шкідливі мікроорганізми, відходять штукатурка і шпалери, з’являється неприємний запах. Найкраще усунення проблеми тепловтрати – установка зовнішніх утеплюючих конструкцій з мінеральної вати.  Завдяки їм стіна буде накопичувати тепло всередині, допомагаючи економити електроенергію, а також отримає захист від снігу, дощу і вітру.

Основа якісної теплоізоляції хрущовки

Щоб умови проживання в будинку стали комфортними, замовте установку утеплювача в компанії “Теplа Кvartyrа”.  Не намагайтеся займатися монтажними роботами самостійно! Це призведе до деформації стін фасаду і псування матеріалів!  Зверніться по допомогу до професіоналів високого класу, і залишитеся задоволені якістю послуг.