Утеплення фасадів > Статті > Яким матеріалом краще утеплити будинок ззовні?

Яким матеріалом краще утеплити будинок ззовні?

Яким матеріалом краще утеплити будинок ззовні?

Яка теплоізоляція краща для дому: поради експертів Tepla Kvartyra

Який матеріал найкраще для утеплення стін будинку? Утеплення фасаду будинку дозволяє зберегти тепло в квартирі чи будинку, забезпечити комфортний мікроклімат у всіх приміщеннях, вирішити проблему цвілі та грибка, захистити стіни від пошкоджень та суттєво знизити витрати на оплату енергоносіїв у опалювальний сезон. Також утеплення за новою технологією вирішує проблему звукоізоляції.

Чим краще утеплити будинок із вулиці? До пошуку відповіді на це питання власникам квартир у багатоквартирних будинках, приватних котеджів необхідно підійти дуже відповідально, оскільки від точного вибору матеріалу залежить якість утеплення конструкції та його вартість.

Яким матеріалом-утеплювачем краще утеплювати будинок ззовні? На ринку представлені десятки видів утеплювачів, які відрізняються ціною, технічними характеристиками, стійкістю до пошкоджень та іншими параметрами. На вибір утеплювача для фасадів впливають такі фактори:

  • матеріал стін;
  • спосіб фінішної обробки;
  • бюджет.

Який утеплювач найкращий для фасаду будинку? Точну відповідь на це питання може дати лише фахівець із досвідом у сфері теплоізоляції та монтажу після детального вивчення об’єкта.

Який утеплювач найкраще для зовнішніх стін будинку: огляд популярних матеріалів

Чим краще утеплити стіни будинку ззовні? Серед найбільш затребуваних матеріалів виділяють такі:

  • спінений пінополістирол, або пінопласт — користується заслуженою популярністю та часто використовується для утеплення будівель різного призначення та поверховості. Матеріал характеризується високою вологостійкістю, міцністю, стійкістю до займання. Ціна пінопласту доступна і залежить від густини матеріалу. Серед недоліків — низька паропроникність, тому фахівці не рекомендують використовувати його для зовнішнього оздоблення стін з дихаючих матеріалів;
  • екструдований пінополістикрол — має комірчасту структуру і за властивостями перевершує звичайний пінопласт. Матеріал відрізняється високою міцністю, стане гарним вибором для утеплення не тільки фасадів, але також фундаментів та цокольних поверхів;
  • кам’яна або базальтова вата — утеплювач з волокнистою структурою, що виготовляється з гірських порід. Характеризується чудовою паропроникністю, стійкістю до руйнування. Багато експертів вважають, що саме цей матеріал краще вибирати для утеплення стін зовні;
  • пінополіуретан — часто використовується виготовлення термопанелей, створення безшовної поверхні утеплювача, реалізується як аерозолю, відрізняється простотою використання. Через невисоку утримуючу здатність його не рекомендується застосовувати в системах мокрого фасаду;
  • ековата — новий матеріал, який виготовляється з целюлози. Для його нанесення застосовується спеціальне обладнання. Утеплення здійснюється заповненням простору між цегляною кладкою, іншими матеріалами стін та облицювальним матеріалом.

Якими матеріалами краще утеплити будинок зовні: пропозиція від компанії Tepla Kvartyra

Компанія Tepla Kvartyra пропонує високоякісні послуги з утеплення фасадів будівель. Фахівці грамотно підходять до вибору матеріалів та способів утеплення, знають які фасадні утеплювачі для стін будинку краще. Вони виконують найскладніші та нестандартні завдання, відповідально підходять до роботи, завжди виправдовують навіть сміливі очікування замовників та виконують взяті на себе зобов’язання.

Не можете вирішити, чим краще утеплити фасад будинку? Звертайтесь за порадою до найкращих фахівців з утеплення фасадів! Вони запропонують найоптимальніші варіанти рішень з вашої нагоди.