Утеплення фасадів > Статті > Фарбування будинку після утеплення: вибір матеріалу і важливість робіт

Фарбування будинку після утеплення: вибір матеріалу і важливість робіт

Утеплення та фарбування фасадів – дві невід’ємні складові, які необхідні для забезпечення комфортного мікроклімату всередині приміщення і приємного декору зовні. Але нанесення ЛФМ на теплоізоляції потрібно не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Технологія застосовується для захисту матеріалу від впливу вологи і ультрафіолету, що запобігає його руйнування.

Фарбування будинку після утеплення: вибір матеріалу і важливість робіт

Чим пофарбувати утеплений фасад

При виборі фарби необхідно враховувати тип теплоізолята, щоб домогтися максимального ефекту. На ринку запропоновані гладкі і структурні ЛФМ, які створюють матове і фактурне покриття відповідно.

Для фарбування стін після утеплення пінопластом вибирайте акрилові ЛФМ. Вони добре захищають поверхню від вологи та інших впливів. При дотриманні правил нанесення фарба прослужить близько 10 років.

Для фарбування фасаду будинку після утеплення мінватою віддайте перевагу силіконовим продуктам. Їх плюси укладені в хороших гідроізоляційних властивості, самоочищення. Пил, що осів пил змивається дощем.

Фарбування будинку після утеплення: на що звернути увагу?
Нерідко після фарбування утеплених пінопластом стін зовнішній вигляд будівлі погіршується вже після першої зими. Щоб цього не сталося, дотримуйтеся наступних правил:

  1. Підбирайте ЛФМ для фарбування будинку після утеплення пінопластом, Піноплекс або мінватою з урахуванням характеристик матеріалу.
    Вибирайте колорант, стійкий до дії ультрафіолету. Варіанти для внутрішніх робіт швидко втратять яскравість.
  2. Дотримуйтесь всі етапи при монтажі теплоізолята і фарбування фасаду після утеплення пінопластом.
  3. При зовнішній обробці підбирайте склади зі схожими характеристиками. Якщо для утеплення обрана силіконова штукатурка, то основна речовина грунтовки повинно бути таким же. Дотримуйтесь прості правила, щоб домогтися гарних результатів. При необхідності звертайтеся за допомогою до компанії «Тепла Квартира».

Читайте також:

Який штукатуркою утеплити фасад