Утеплення фасадів > Статті > Утеплення фасаду будинку штукатуркою – збережіть тепло в приміщенні

Утеплення фасаду будинку штукатуркою – збережіть тепло в приміщенні

Утеплення і штукатурка фасаду важливі для збереження оптимального мікроклімату всередині приміщення. Роботи виконуються на етапі будівництва або реконструкції будівлі. При утепленні фасаду будинку під штукатурку передбачено два варіанти.

Утеплення фасаду будинку штукатуркою - збережіть тепло в приміщенні

Який штукатуркою утеплити фасад

У першому випадку уздовж стіни монтується міцний каркас. Він заповнюється теплоізолятом, зовні облицьовується керамогранитом. При такій системі не потрібно думати, чим пофарбувати утеплений фасад. Другий спосіб включає в себе монтаж теплоізолята і армуючої сітки. Потім наносять ґрунтовку і здійснюють штукатурку фасаду по утеплювачу.

Роботи проводяться з використанням води. Саме тому технологія називається «мокра» штукатурка, і при утепленні фасаду вона завоювала величезну популярність. Її плюс у тому, що не потрібно витрачатися на зведення каркаса. Матеріали кріпляться до стіни.

Але навіщо потрібно ховати фасадні утеплювачі під штукатурку? Це необхідно для захисту матеріалу від негативного впливу зовнішніх факторів. Теплоізоля нестійкий до опадів. Якщо використовувати штукатурку фасадну по утеплювачі, то зберігаються всі властивості останнього.

Переваги утеплення фасадів штукатуркою
Штукатурка по утеплювачі фасаду затребувана серед населення. Це обумовлено перевагами технології. Плюси такі:

  1. При використанні фасадної штукатурки по утеплювачу знижуються витрати на опалення і кондиціонування приміщення.
  2. Роботи досить прості, а тому утеплення штукатурних фасадів не вимагає великих витрат, знижує кошторисну вартість будівництва та оздоблення будинку.
  3. Дотримуючись технології утеплення фасаду штукатуркою, роботи будуть виконані у високій якості.
  4. Матеріал герметично заповнює шви. Це захищає утеплювач для фасаду під штукатурку від вологи.
  5. Роботи призначені для конструкцій різного типу. Ви можете використовувати утеплювач фасаду під штукатурку на дерев’яних, бетонних, цегляних об’єктах, будівлях з бруса.
  6. Після проведення робіт ушляхетнюється зовнішній вигляд будівлі.
    Використовуючи утеплювач фасадний під штукатурку, Ви збільшите термін експлуатації об’єкта.
  7. Ще один плюс полягає у тому, що при зовнішніх роботах не потрібно утеплення зсередини. За допомогою штукатурного фасаду по утеплювачу Ви збережете корисну площу приміщення.

Утеплювачі для штукатурного фасаду
До вибору утеплювача під штукатурний фасад потрібно підійти відповідально. Те ж саме стосується і матеріалу для фінішної обробки. Допускається використання шарів пінопласту, пінополістиролу, мінеральної вати і ін. Після монтажу листів необхідно визначитися з товщиною фасадної штукатурки по утеплювачу.

Щоб правильно вибрати матеріал, спирайтеся на його характеристики. Фасадний утеплювач під штукатурку має бути екологічним, пожежобезпечним, повітропроникним, морозостійким. При використанні пінопласту віддайте перевагу фасадним маркам. Вони відповідають вимогам пожежної безпеки. З тією ж метою додатково використовуються мінватним розтин.

Користується популярністю утеплення фасаду ватою під штукатурку. Матеріал добре зберігає тепло, але боїться вологи. Потрібно передбачити додаткові заходи його захисту. У будь-якому випадку, утеплювач для штукатурних фасадів вибирається, виходячи з товщини стіни, кліматичної зони, внутрішньої обробки.

Читайте також:

Чим пофарбувати утеплений фасад